XV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR - Edycja: 2015-09-11 - 2015-09-13

Master Chef 4 Dogs

logo

Master Chefs 4 Dogs to jedyna akcja charytatywna w kraju na rzecz bezdomnych zwierząt w schroniskach, w której biorą udział Szefowie kuchni i kucharze znani z programów kulinarnych takich jak: Master Chef Top-Chef, Hell's Kitchen, ale nie tylko.
MC4D zostało stworzone z połączenia dwóch pasji, Marcina pasji do gotowania oraz z pasi jego żony Joanny czyli miości do psów! Pod kierownictwem twórcy i organizatora akcji Marcina Kaczmarka-Pielina Szefowie przygotowują różne potrawy, zupy, sałatki, dania główne, desery z produktów otrzymanych od firm partnerskich, które ofiarują swoje produkty za darmo. Na taką imprezę może przyjść każdy i do tego zabrać ze sobą swojego pupila. Wystarczy przynieść jakiekolwiek dary, które przydadzą się bezdomniakom w schroniskach. Każdy kto wesprze MC4D darami może liczyc na degustację potraw, rozmowy z Szefami, autografy i zdjęcia. Tak więc impreza jest dla każdego kto chce pomóc! Na czworonogi, które pojawią się na MC4D również czekają miski z wodą oraz przysmaki od naszych partnerów zoologicznych. Wszystkie dary przekazujemy na starannie wybrane schronisko.

Dary, które zbieramy, a często ludzie nie zdają sobie sprawy, że po prostu mogą je zabrać z domu to:
karmy suche i mokre, kocie i psie - smakołyki - zabawki - piłki - miski - koce - pościele - poduszki - garnki - prześcieradła - kasze, ryże, makarony - smycze - kagańce - obroże - opatrunki - kosmetyki - szczotki, grzebienie, trymery - budy - ubranka - kojce, posłanka - transportery - mleko w proszku dla szczeniąt i kociąt - butelki do karmienia

Wszelkie informacje są dostępne na fanpae'u oraz stronie http://www.mc4d.pl/

Wszystkie otrzymane dary przekażemy Schronisku dla Zwierząt przy ul. Marmurowej w Łodzi.

Partnerem akcji jest restauracja Spektakl, ul. Piotrkowska 101 w Łodzi i Rynek Hurtowy "Zjazdowa"

mc4d1

master

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz