XV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR - Edycja: 2015-09-11 - 2015-09-13

OTOZ Animals

doplakatow

 

Stowarzyszenie Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals jest dobrowolnym, samorządnym trwałym zrzeszeniem o celach niezarobkowych.

Środki jednoprocentowe i darowizny otrzymane od darczyńców pozwalają nam polepszyć warunki bezdomnych zwierząt w prowadzonych przez nas schroniskach i inspektoratach. W chwili obecnej prowadzimy 8 schronisk i otworzyliśmy blisko 26 inspektoratów na terenie całej Polski.

W 2014 roku inspektoraty przeprowadziły w 3553 interwencje poprawiające warunki bytowe i często ratujące życie zwierząt. Osoby tworzące inspektoraty na terenie całej Polski to wolontariusze, działający na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt nie odpłatnie - inspektorzy wykonują swoje prace po godzinach pracy zawodowej.Inspektorat Łódzki działa od października 2012 roku- w chwili obecnej tworzy go 10-ciu inspektorów i kilku wolontariuszy. 

Przeprowadzamy średnio 30 interwencji miesięcznie, a naszym celem jest poprawa warunków bytowych zwierząt.
Przeprowadzamy prelekcie w szkołach, zbiórki: karmy, kocy, misek i innych akcesoriów dla zwierząt, liczne akcje promocyjne i marketingowe oraz szkolenia. Od kilku lat pomagamy w akcji TVP Pomaganie na merdanie, organizujemy koncerty charytatywne a w zeszłym roku wydaliśmy kalendarz Muzycy dla zwierząt. W naszych działaniach wspierają nas muzycy i artyści.

Ściśle współpracujemy z innymi organizacjami i schroniskami z terenu województwa łódzkiego a także Strażą Miejską i Policją.

Interwencje można zgłaszać pod numerem telefonu +48 515 772 662.
Strona domowa http://otoz-lodz.pl/,
link do portalu społecznościowego https://www.facebook.com/OtozAnimalsLodz?fref=ts.

otoz1 otoz5

otoz7

otoz4

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz