XV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR - Edycja: 2015-09-11 - 2015-09-13

Wystawa rasowych myszek

myszki z logo

Od białych i kremowych, przez rude i gołębie po czarne i czekoladowe, w paski, w ciapki a nawet o umaszczeniu kota syjamskiego, z włosem krótkim i błyszczącym jak satyna lub długim i pokarbowanym – takie i wiele innych myszy będzie można zobaczyć na Międzynarodowej Wystawie Myszy Rasowych organizowanej przez Polish Mouse Club.

Zapraszamy dzieci i dorosłych, kochających gryzonie a także – w szczególności – osoby uważające mysz za szaro-brązowego szkodnika. do obejrzenia wyjątkowych przedstawicieli gatunku. Nasze myszy łamią stereotypy – mało kto potrafi przejść obok nich obojętnie – wystarczy na nie spojrzeć i od razu łamią serce!

Czym poza wyjątkowymi kolorami i wieloma rodzajami włosa wyróżniają się myszy rasowe? Wszystkim! Są dużo większe niż te, które zna każdy, poza tym wiele z nich ma ogromne uszy i bardzo duże, wyraziste oczy – co dodaje im sympatycznego wyglądu. W znacznej większości charakteryzują się też spokojnym, nieagresywnym usposobieniem – co pozwala nawet obcym wziąć je na ręce.

Zainteresowanym wiedzą na temat hodowli, genetyki, warunków utrzymania i wszystkich innych aspektów związanych z myszami rasowymi z miłą chęcią pomogą hodowcy – nikt nie zostanie odprawiony z kwitkiem bez odpowiedzi.

Najmłodsi, jak zawsze, będą rozpieszczeni wśród „mysiarzy” – czekają na nich kredki, flamastry i kartki - będą mogli pokolorować szablon lub narysować własną, wymarzoną myszkę. Każde dziecko dostanie drobny upominek.

Dla osób chcących poczuć się jak sędzia – konkurs na najpiękniejszą mysz publiczności – spośród wybranych do konkursu myszy, zwiedzający będą mogli wytypować tą, która najbardziej przypadła im do gustu.

Polish Mouse Club serdecznie zaprasza!!! Przy nas nie można się nudzić!

myszka1

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz