XV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR - Edycja: 2015-09-11 - 2015-09-13

Partner - AQUAEL

logo aquael OK

AQUAEL – jedna z wiodących światowych firm produkujących sprzęt i akcesoria do akwarystyki słodkowodnej i morskiej, a także do oczka wodnego. Powstała w 1984 r. jako dwuosobowe przedsiębiorstwo założone przez Państwa Bogumiłę i Janusza Jankiewiczów, którzy do dziś są jej jedynymi właścicielami.

Obecnie oferuje ponad 2000 gotowych produktów zaspokajających wszelkie potrzeby akwarysty. Dumą firmy jest stale rozbudowywany zakład produkcyjny w Suwałkach o powierzchni ponad 20 tys. m kw. Dzięki wdrożonym w nim technologiom AQUAEL słynie z innowacyjności i nowoczesności, zaś jego wyroby zadziwiają użytkowników na całym świecie. Obecnie filtry, grzałki i zestawy akwariowe z logo charakterystycznym logo firmy można nabyć w około 100 krajach świata. Co 30 sekund gdzieś na kuli ziemskiej kupowana jest wyprodukowana przez nią grzałka lub filtr. Poza akwarystyką firma posiada w swojej ofercie również produkty dla innych zwierząt towarzyszących skupione w obrębie intensywnie rozwijających się marek COMFY i PET INN.

AQUAEL od początku swego istnienia wspiera rozwój akwarystyki w Polsce i na świecie organizując lub sponsorując wystawy, spotkania, i konkursy dla hobbystów. Propaguje również hodowlę ryb jako mądre oraz rozwijające hobby dla dzieci i młodzieży regularnie przekazując zestawy akwariowe dla przedszkoli szkół i organizując akcje edukacyjne. Od lat współpracuje z Miedzynarodowymi Targami Zoologicznymi PET FAIR zapewniając sprzęt i akcesoria na wystawy akwarystyczne organizowane w czasie targów.

Zestaw GLOSSY WHITE - nowosc w ofercie AQUAELBądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz