XV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR - Edycja: 2015-09-11 - 2015-09-13

Informacje dodatkowe

logo poziom

Expo-Łódź posiada parking na ponad 200 samochodów osobowych z miejscami dla osób niepełnosprawnych oraz stanowiskami dla autokarów. Zaplecze gastronomiczne obiektu to restauracja zlokalizowana w jego północno-zachodniej części. Dla wystawców, którzy chcieliby dostarczyć elementy konstrukcyjne i materiały ekspozycyjne na piętro, przygotowano specjalną, dużą windę, do której można wjechać nawet samochodem. W Expo-Łódź znajduje się sieć 25 monitorów LCD: w foyer, przy wejściach na płytę ekspozycyjną, przy salach konferencyjnych oraz przy auli. Prezentowane na nich informacje oraz reklamy są doskonale widoczne dla wszystkich zwiedzających targi i uczestników konfernecji. Expo-Łódź posiada VIP room, PRESS room, najnowocześniejszą infrastrukturę komunikacji elektronicznej, dobrą akustykę i wydajny system klimatyzacji.

monitory

vTargi

Expo-Łódź oferuje Wystawcom możliwość skorzystania z dodatkowej usługi pod nazwą "v-Targi". Dzięki vT użytkownicy otrzymują możliwość skorzystania z serwisu web, dedykowanego konkretnym imprezom oraz z platformy wirtualnej zapewniającej dostęp do szeregu usług związanych z organizacją i promocją imprez targowych. Nowa Hala Expo jako pierwszy obiekt targowo-konferencyjny w Polsce oferuje takie innowacyjne rozwiązanie biznesowe. vT to znacznie więcej niż wirtualny spacer. Cały obiekt został zwizualizowany i zaprezentowany w sieci. Dzięki temu, odbywające się w Expo-Łódź targi stacjonarne są dostępne online. Klienci odwiedzający internetowe targi mogą zapoznać się z informacjami o imprezie, poznać zasady i regulamin wejścia, skontaktować się z Biurem Organizacyjnym wydarzenia, zobaczyć plan hali oraz zapoznać się z listą wystawców, czy przejrzeć materiały informacyjne na wirtualnych stoiskach targowych. Expo-Łódź jako pierwszy obiekt targowy w Polsce oferuje również możliwość skontaktowania się z Wystawcami za pomocą wideo-konferencji oraz pracy na wspólnym dokumencie w czasie rzeczywistym.

vtargi

Eco-solutions

Celem Expo-Łódź jest połączenie bezpieczeństwa, komfortu i racjonalnego zarządzania energią. W obiekcie zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu ekologii. Dzięki energii czerpanej z wnętrza ziemi, Nowa Hala Expo chłodzona i ogrzewana jest niezależnie od miejskich źródeł ciepła. Zlokalizowane na dachu budynku panele słoneczne wspomagają proces ogrzewania wody. W obiekcie zastosowany został system naturalnego oświetlenia, pozwalający na zaoszczędzenie energii.

ekoBądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz