XXIV Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Marta i Marcin Szymelfenig - Himalaje, to proste

IMG 8026 Marta i Marcin Szymelfenig - Na co dzień wiedziemy zwykłe życie na etacie ale dokładamy wszelkich możliwych starań, żeby 26 dni urlopu, 52 weekendy i parę dni świątecznych wykorzystać w niezwykły sposób. W podróżowaniu zdecydowanie stawiamy na obcowanie z naturą. Na muzea jeszcze przyjdzie czas. Znacznie łatwiej nas spotkać na wspinaniu na Chilijskim pustkowiu, niż pod wieżą Eiffela. Łącznie odwiedziliśmy 56 krajów na 6 kontynentach i ciągle nam mało. Uważamy, że życie jest zbyt krótkie i nieprzewidywalne, żeby cokolwiek odkładać na jutro.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad wyjazdem na treking w Himalaje, ale nie wiedzieliście jak się za to zabrać... Albo lubicie chodzić po górach ale myślicie, że wyjazd do Nepalu to sprawa tylko dla profesjonalistów... Albo po prostu lubicie podziwiać piękne widoki... to serdecznie zapraszamy na prelekcję!

P1013254 72 P1013463 139 P1013587 177

Garść praktycznych informacji o tym jak zorganizować treking w okolicach Everestu i Annapurny czeka na Was w sobotę 17 marca o godz. 15:30. Przybywajcie!


Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad wyjazdem na treking w Himalaje, ale nie wiedzieliście jak się za to zabrać... Albo lubicie chodzić po górach ale myślicie, że wyjazd do Nepalu to sprawa tylko dla profesjonalistów... Albo po prostu lubicie podziwiać piękne widoki... to serdecznie zapraszamy na prelekcję! Garść praktycznych informacji o tym jak zorganizować treking w okolicach Everestu i Annapurny czeka na Was w sobotę 17 marca o godz. 15:30. Przybywajcie!