XXIII Łódzkie Targi Edukacyjne - Edycja: 2020-05-27 - 2020-05-28

bieg eduRun

INFORMACJA:

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi zapytaniami oświadczamy, że termin 27-28 maja 2020 roku jest planowanym terminem Targów. Ewentualna zmiana tego terminu będzie dostosowana do  oczekiwanych w najbliższym czasie rozporządzeń i decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Z wyrazami szacunku
Zespół Łódzkich Targów Edukacyjnych

 

IV Bieg eduRun

12.03.2020


edurun

Miejska Arena Kultury i Sportu zaprasza do udziału w biegu eduRun, który odbędzie się przy okazji 23. Łódzkich Targów Edukacyjnych organizowanych w terminie 11 – 12 marca 2020 r. w Atlas Arenie mieszczącej się przy al. Bandurskiego 7 w Łodzi.

Bieg eduRun organizowany jest po raz czwarty i stał się już nierozerwalnym elementem Łódzkich Targów Edukacyjnych. Wydarzenie ma na celu popularyzację biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej wśród młodzieży i dorosłych, zachęcenie do aktywnego i zdrowego trybu życia oraz integrację środowiska biegaczy z Łodzi i regionu. Ma również przeciwdziałać niepokojącemu trendowi masowych zwolnień z zajęć wychowania fizycznego, który jest bezpośrednią przyczyną rosnącej otyłości wśród dzieci i młodzieży.

Tegoroczny IV bieg eduRun odbędzie się 12 marca 2020 r. o godz. 12:00. Jego uczestnicy pobiegną na dystansie 1 mili (1,609 km) wytyczonej na terenie przylegającym do Atlas Areny oraz parku im. Józefa Piłsudskiego. Biegacze wystartują w 3 kategoriach wiekowych (13-15 lat, 16-17 lat, 18-20 lat). Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy m.in. z koszulką i numerem startowym z chipem, a po ukończeniu biegu pamiątkowy medal. W każdej z trzech kategorii zostaną przyznane 3 nagrody za zajęcie odpowiednio 1, 2 i 3 miejsca. Dodatkowo przyznana zostanie specjalna nagroda rzeczowa dla szkoły, która reprezentowana będzie na mecie przez najliczniejszą liczbę swoich uczniów.

 

UWAGA REJESTRACJA ZAKOŃCZONA - limit miejsc wyczerpany 

REGULAMIN BIEGU eduRun 2020

KARTA ZGŁOSZENIOWA

ZGŁOSZENIOWA / ZGODA OPIEKUNA

 

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz