XXIII Łódzkie Targi Edukacyjne - Edycja: 2020-05-27 - 2020-05-28

STREFY TARGÓW

W terminie 11-12 marca 2020 zapraszamy do udziału XXIII Łódzkich Targów Edukacyjnych. Ideą Targów jest przedstawienie kompleksowej oferty edukacyjnej szkół, uczelni wyższych, ośrodków szkoleniowych, placówek zajęć pozaszkolnych oraz propozycji producentów środków dydaktycznych i wydawnictw edukacyjnych. Kierując się wygodą odwiedzających i przejrzystością przygotowaliśmy obszary tematyczne, związane zarówno z ofertą wystawienniczą jak i wydarzeń towarzyszących.

kostki1

4   

STREFA EDUKACYJNA  

to szeroka oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych, średnich, zawodowych, pomaturalnych oraz studiów wyższych i podyplomowych. Odwiedzający mają okazję zapoznać się z ofertą placówki, porozmawiać z nauczycielami, wykładowcami oraz samymi uczniami czy studentami, a także poznać warunki naboru i terminy dni otwartych.

 

STREFA KARIERY

to przestrzeń prezentacji firm i instytucji, gdzie osoby poszukujące praktyk, staży oraz pracy mają możliwość kontaktu z pracodawcami. Wśród wystawców znajdują się podmioty, które podjęły już współpracę z placówkami oświatowymi, jak również te, które samodzielnie poszukują młodych i zdolnych. Strefa to również podmioty doskonalenia i doradztwa zawodowego, agencje pośrednictwa pracy i studiów za granicą oraz inne związane z karierą zawodową.

  1

2

 

STREFA "SALON INNOWACYJNA SZKOŁA"

poświęcona nowościom dydaktycznym, wyposażeniu placówek oświatowych, infrastrukturze i wyposażeniu sal gimnastycznych, boisk i placów zabaw oraz multimediom i oprogramowaniom dla szkół. Kadra nauczycielska i dyrektorzy placówek edukacyjnych mają szansę zapoznać się z nowościami i innowacjami oraz nawiązać nowe kontakty w zakresie wyposażenia swoich placówek.

 

STREFA KREATYWNOŚCI I ROZWOJU

to bogata i rozległa oferta zajęć pozalekcyjnych, kulturalnych, sportowych oraz rozwoju osobistego. Odwiedający mogą poznać szeroką ofertę kreatywnego rozwoju a kadra nauczycielska i dyrektorzy mają szansę nawiązać kontakty, pozwalające na wzbogacenie oferty edukacyjnej ich placówek oraz na zorganizowanie dla swoich uczniów atrakcyjnych wycieczek i wyjść w ramach działalności placówki.

 3 

 

SZKOLENIA I WARSZTATY 

Co roku Targi obfitują w szeroką ofertę szkoleniową. Cykl spotkań edukacyjnych - konferencje, warsztaty i seminaria dedykowane dyrektorom szkół, nauczycielom, rodzicom oraz uczniom, przygotowuje co roku Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz wystawcy. Dla kadry pedagogicznej udział w wydarzeniu jest doskonałym sposobem wzbogacenia kwalifikacji zawodowych, a dla uczniów na poszerzenie wiedzy.

 
 kaostka nauczyciel


Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz