13 Września 2019

XVII Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR

Opis wydarzenia

13 – 15 września 2019 roku w Hali Expo-Łódź odbyły się 17. Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair ” – wydarzenie, które od 1991 roku tworzy przyjazne warunki i klimat do nawiązywania kontaktów biznesowych, promocji produktów oraz utrwalenia pozytywnego wizerunku marek i producentów wśród wszystkich miłośników zwierząt.

,,ROZWIŃ SKRZYDŁA” – to główne przesłanie, motto XVII edycji targów Pet Fair. To właśnie w 2019 roku z myślą o klientach branżowych i firmach biorących udział w targach została uruchomiona specjalna STREFA BIZNESU.

Na zaproszenie Targów „Pet Fair” Partnerem został m.in. „Aquael”, jeden z największych producentów na rynku zoologicznym. Nie zabrakło też innych dużych firm: „Juwel” i „Tropical”. Przygotowane aktywności przebiegały pod szyldem „Akademii Magazynu Akwarium”. Uczestnicy Międzynarodowych Targów Zoologicznych „Pet Fair” wzięli udział w trzydniowej wystawie akwarystyczno-terrarystycznej. Tradycji stało się zadość i ponownie w 2019 roku zostały przyznane prestiżowe Złote Medale Targów „Pet Fair”, o które Wystawcy zmierzyli się ze sobą w 12 kategoriach!

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz