XVII Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR - Edycja: 2019-09-13 - 2019-09-15

Strefa Biznesu

layout STREFA biznesu

„ROZWIJASZ SKRZYDŁA”, to motto tegorocznej XVII edycji targów Pet Fair. To właśnie w tym roku z myślą o klientach branżowych i firmach biorących udział w targach przygotowaliśmy specjalną STREFĘ BIZNESU.

Będzie to miejsce:
1. Spotkań networkingowych - które będą doskonała okazją do wymiany informacji, wiedzy oraz doświadczeń. Będzie to unikatowa okazja do nawiązania kontaktów biznesowych niezbędnych do rozwoju własnej firmy. 
2. Wielkiego Rabatowania - akcja przygotowana przez Wystawców i skierowana do potencjalnych Partnerów biznesowych, którzy podczas trwania Targów będą mogli złożyć zamówienia na preferencyjnych warunkach.
3. Premier produktowych - najnowsze premiery oraz innowacyjne nowości na rynku zoologicznym przygotowane przez topowych producentów i dystrybutorów. Tylko u nas podczas targów PET FAIR w Łodzi.
4. Konferencji „Franczyza w branży zoologicznej” - będzie obejmowała prezentację dla kandydatów dla franczyzobiorców, prezentacje ofert franczyzodawców, biznes mixer, warszaty dla franczyzodawców i potencjalnych franczyzodawców
5. Start’up dla firm debiutujących na rynku zoologicznym - możliwość dla nowych firm zaprezentowania się szerszej publiczności oraz całej branży zoologicznej.

Zostań wystawcą! Wypełnij formularz zgłoszeniowy.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz