VII Salon Ciekawej Książki - Edycja: 2017-11-24 - 2017-11-26

VII Salon Ciekawej Książki

VII Salon Ciekawej Książki

Zapraszamy na VII Salon Ciekawej Książki! W tym roku impreza odbędzie się w terminie 24-26 listopada 2017r. w Expo-Łódź. Pracujemy już intensywnie nad programem tegorocznej edycji. Zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie! Miłośnicy literatury i dobrych książek z pewnością nie będą zawiedzeni.

W 2016 roku na Salonie zaprezentowało się 102 wystawców (w tym 13 podwystawców), wśród których były największe wydawnictwa. Salon Ciekawej Książki to również liczne wydarzenia towarzyszące: spotkania autorskie, panele dyskusyjne poświęcone literaturze i kulturze oraz warsztaty edukacyjne i plastyczne dla najmłodszych. Gościliśmy 60 autorów i ludzi kultury. Sukces poprzedniej spowodował, że potrzebujemy większej przestrzeni wystawienniczej z odpowiednim zapleczem technicznym. Dlatego VII Salon Ciekawej Książki organizujemy w Hali EXPO-ŁÓDŹ (al. Politechniki 4). Zalety nowej lokalizacji to m.in. jeden poziom przestrzeni wystawienniczej, przestronne, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, a także zaplecze gastronomiczne.

Nowości VII Salonu Ciekawej Książki:

- niższa cena biletu wstępu dla zwiedzających - 2 zł
- organizacja w tym samym miejscu i czasie targów prezentów świątecznych (wejście na ten sam bilet)
- udział autorów z zagranicy

W roku 2017 obchodzimy 100-lecie polskiej AWANGARDY. Salon Ciekawej Książki włącza się w obchody rocznicy. Z tej okazji odbędą się wydarzenia towarzyszące dedykowane literaturze i sztuce awangardowej. Jednym z elementów nawiązujących do obchodów 100-lecia polskiej AWANGARDY jest tegoroczny layout grafiki Salonu Ciekawej Książki!

Więcej informacji na stronie: www.salonciekawejksiazki.pl

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz