13 Września 2019

XVII Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR

Opis wydarzenia

Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” - najstarsze i najważniejsze targi zoologiczne w Polsce – rozwijają skrzydła!

 

 

Profesjonalizm - Szacunek - Innowacyjność 

13 – 15 września 2019 roku to data, którą powinni zapamiętać wszyscy przedstawiciele pet biznesu, hodowcy oraz hobbyści. W tych dniach w Hali Expo-Łódź będą miały miejsce 17. Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” - impreza, która od 1991 roku tworzy przyjazne warunki i klimat do nawiązywania kontaktów biznesowych, promocji produktów oraz utrwalenia pozytywnego wizerunku marki wśród wszystkich miłośników zwierząt.

Nie inaczej będzie w tym roku. Plakat tegorocznej imprezy obiecuje: „z nami rozwijasz skrzydła”. Motto to - już w domyśle - dopełniają hasła takie jak „profesjonalizm”, „innowacyjność” i „szacunek do tradycji”. Wszystkie te elementy można znaleźć w tegorocznym programie targów „Pet Fair”.

PROFESJONALIZM

Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” patrzą w przyszłość i śmiało podążają za trendami pokazując, że rozwój poszczególnych branż jest dla nich najważniejszy. Dlatego Łódź w tym roku stanie się kolebką akwarystyki. Organizatorzy chcą w ten sposób zaakcentować dynamiczne zmiany z jakimi w ostatnim czasie przeistacza się ta branża.

Na zaproszenie „Pet Fair” targi odwiedzi m.in. „Aquael”, jeden z największych producentów w branży zoologicznej. Nie zabraknie też firm: „Juwel” i „Tropical”. Szereg aktywności przygotowano w tym roku pod szyldem „Akademii Magazynu Akwarium”. Uczestnicy Międzynarodowych Targów Zoologicznych „Pet Fair” wezmą udział w trzydniowej wystawie akwarystyczno-terrarystycznej. Zachwyceni rzadkimi i zjawiskowymi rybami, zdumiewającymi krewetkami, osiągającymi ogromne rozmiary wężami czy bajecznymi drzewołazami zobaczą jak do własnych potrzeb zaaranżować akwarium środowiskowe, biotopowe czy dekoracyjne. Po warsztatach nabędą wszystkie składniki niezbędne do samodzielnego wyczarowania zapierających dech w piersiach podwodnych światów. W trakcie imprezy „Magazyn Akwarium” i Biotope Team Poland rozwiążą „Polish Biotope Contest 2019”, największy w Polsce konkurs na aranżację akwarium biotopowego.

Akwarystyka na targach „Pet Fair” nie wyklucza innych segmentów branży zoologicznej czego najlepszym dowodem jest organizowana w Łodzi „Konferencja weterynaryjna chorób małych zwierząt”.

INNOWACYJNOŚĆ

Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” nie tylko stawiają na przedsiębiorców, ale wspólnie z nimi budują petBIZNES. Z tego względu w trakcie imprezy zaplanowano szereg aktywności dedykowanym klientom branżowym i firmom biorącym udział w targach. Premiery produktowe przygotowane przez topowych producentów i dystrybutorów oraz akcja „WIELKIEGO rabatowania” to zaledwie początek aktywności do nich skierowanych. W specjalnie zaaranżowanej do tego przestrzeni odbędą się spotkania networkingowe i prezentacje start’upów debiutujących na rynku zoologicznym. Symboliczną wisienką na torcie będzie konferencja „Franczyza w branży zoologicznej”, która pomoże sparować ze sobą małych przedsiębiorców z potężnymi franczyzodawcami.

SZACUNEK DO TRADYCJI

Największe i najstarsze targi zoologiczne w Polsce nie mogą uciekać od swojej historii. Z tego względu Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” od 28 lat odbywają się w tej samej, niezmienionej lokalizacji – Hali Expo-Łódź. A to nie wszystko. Tradycji stanie się zadość wraz z przyznaniem prestiżowych Złotych Medali targów „Pet Fair”. W walce o nie wystawcy zmierzą się ze sobą w aż 12 kategoriach!

Podczas poprzedniej edycji Targi odwiedziło 4727 przedstawicieli branży oraz 4187 klientów indywidualnych. Zapoznali się z ofertą 152 wystawców. Jak będzie w tym roku okaże się już w dniach 13 – 15 września 2019 roku w hali Expo-Łódź.

Zapraszamy już dziś.

Kierownik Projektu:
Agnieszka Antoniewicz
tel. 42/272 15 85, 605 630 852
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Zostań wystawcą! Wypełnij formularz zgłoszeniowy.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz