II Ogólnopolskie Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING

II Ogólnopolskie Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING

 

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 14-15 listopada 2018 roku w hali Atlas Arena przy ulicy Bandurskiego 7 w Łodzi odbędą się II Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING. Organizatorem targów jest Miejska Arena Kultury i Sportu.

Jest to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim zorganizowane w formule B2B, adresowane do przedstawicieli branży ogrodniczej: właścicieli i kadry kierowniczej sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych, firm świadczących usługi projektowania i wykonywania ogrodów, architektów krajobrazu oraz przedstawicieli gminnych i miejskich zarządów zieleni.

Podczas ubiegłorocznej edycji targów gościliśmy 71 wystawców z całej Polski. Byli to producenci i dystrybutorzy nasion, roślin, drzew i krzewów, nawozów, środków ochrony roślin, podłoży ogrodniczych, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych do pracy w ogrodzie oraz innych akcesoriów ogrodniczych.

Pierwsza edycja gardenCONTRACTING została doceniona przez wielu przedstawicieli firm biorących w niej udział. Wśród zalet wydarzenia wymieniane były najczęściej: dogodna lokalizacja w centrum Polski, dostępność bazy hotelowej, idealny termin targów, biznesowy charakter - B2B, sprawna organizacja, optymalna liczba wystawców gwarantująca potencjalnym odbiorcom dostęp do pełnej oferty produktów z niemal każdego segmentu branży ogrodniczej.

Pozytywny odbiór wydarzenia pozwala nam mieć nadzieję na dalszy rozwój targów gardenConstruction.

 Zapraszamy do udziału

Kontakt: Piotr Tokarski,Kierownik Działu Organizacji Targów

tel. 510 161 456, email:

gardenCONTRACTING – ŁĄCZYMY BIZNES