II Ogólnopolskie Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING

II Ogólnopolskie Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że targi gardenCONTRACTING zostały przeniesione na 28-29 listopada 2019r.

Nowy termin Targów Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING wynika z nawiązania współpracy z kluczowymi partnerami takimi jak EXPO Horticultural 2024 i firmą H. Skrzydlewska. W wyniku przeprowadzonych rozmów z wystawcami oraz partnerami wynika, że firmy chcą jak najlepiej przedstawić swoje potrzeby a wielu wystawców chce się przygotować do uczestnictwa w wielomilionowych inwestycjach planowanych przez miasto Łódź w związku z wystawą EXPO Horticultural.

EXPO Horticultural 2024, czyli tzw. Zielone Expo przyciągnie do Łodzi 4 mln odwiedzających. Łączna powierzchnia samej wystawy ma objąć 77 hektarów. EXPO Horticultural oznacza przede wszystkim ogromne inwestycje w zieleń miejską w Łodzi i okolicach oraz rewitalizację już istniejących terenów zielonych. Mimo, że sama wystawa odbędzie się w roku 2024, już teraz warto zaprezentować swoje możliwości uczestniczenia w tym procesie, który ruszy na długo przed wystawą.

Proces organizacji targów rozpoczyna się już teraz. Formuła wydarzenia pozostanie niezmieniona. Przede wszystkim będzie to impreza dedykowana relacjom biznesowym.

Liczymy na Państwa uwagi i sugestie co do organizacji wydarzenia oraz programu imprez towarzyszących. Prosimy również o poinformowanie zainteresowanych.

Informacje będą ukazywały się na stronie www.gardencontracting.pl

Kontakt: Piotr Tokarski,Kierownik Działu Organizacji Targów

tel. 510 161 456, email: