XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - Edycja: 2018-10-12 - 2018-10-14

KONKURS O ZŁOTY MEDAL - NATURA FOOD

Konkurs o ZŁOTY MEDAL NATURA FOOD 2018

konkurs nf 2018

 

Tradycją Targów Natura Food stał się konkurs o ZŁOTY MEDAL NATURA FOOD 2018. Organizatorem konkursu jest Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. Z o.o. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału znajdują się w regulaminie - do pobrania poniżej.

Regulamin konkursu Natura Food 2018 w pdf

Karta zgłoszeniowa Natura Food 2018 w pdf

Karta Zgłoszeniowa Natura Food 2018 (edytowalna) w .doc

TERMIN ZGŁASZANIA PRODUKTÓW: 20 września 2018 r.

Produkty oceniane są w sześciu kategoriach: trzech dla produktów polskich: produkty ekologiczne, produkty naturalne, produkty tradycyjne oraz trzech dla produktów zagranicznych: produkty ekologiczne, produkty naturalne, produkty tradycyjne. Konkurs cieszy się ogromnym uznaniem wystawców i wysokim prestiżem w branży. Wizerunek Medalu stał się rozpoznawalnym wyróżnieniem na terenie Polski oraz symbolem i gwarancja dobrej jakości. Laureaci konkursu nabywają prawo do wykorzystania wizerunku medalu m.in. na opakowaniach produktów, które otrzymały Złoty Medal.

Listę produktów zgłoszonych do konkursu o Złoty Medal Natura Food 2017 oraz listę laureatów konkursu można zobaczyć tutaj.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz