Aktualności

Konferencja weterynaryjna podczas targów PET FAIR

Łódzka Izba Lekarsko - Weterynaryjna, Międzynarodowe Targi Łódzkie, oraz sponsor konferencji firma - Animondo zapraszają na konferencję weterynaryjną dotyczącą chorób małych zwierząt. Już we wrześniu podczas targów PET FAIR!

Czytaj więcej...

Witamy BekuPlast, nowego partnera Targów!

BekuPlast Polska firma należącą do niemieckiej firmy bekuplast GmbH – wiodącego producenta opakowań transportowo-magazynowych z tworzyw sztucznych.

Czytaj więcej...

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017”. Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Łódzkiego. Przez wszystkie dotychczasowe edycje nagradzane były firmy oraz instytucje, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.

Czytaj więcej...

Salon Ciekawej Książki 2017 – wydawnictwa już zgłaszają swój udział

Do tegorocznej edycji Salonu Ciekawej Książki zostało jeszcze ponad pół roku, ale wydawnictwa już zgłaszają chęć udziału. Sprawdźcie, kto już jest z nami?

Czytaj więcej...

Witamy Logsoft w kręgu partnerów INTRALOMAG!

Logsoft jest niezależnym studiem projektowym specjalizującym się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań wspierających logistykę magazynową.

Czytaj więcej...