Aktualności

Podsumowanie Filmowe Targów NATURA FOOD & beECO 2018

W terminie 12-14 października 2018 r. odbyły się XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - najważniejsze i największe wydarzenie branży ekoproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zapraszamy do zapoznania się z filmową relacją. Kolejne targi odbędą się w dniach 18-20 paździarnika 2019 r.

Czytaj więcej...

Bilety online - Film Video Foto 2019

Bilety na Targi Film Video Foto 2019  już do kupienia on-line. Co trzeba zrobić?

Czytaj więcej...

Podsumowanie SCK 2018

Za nami VIII edycja Salonu Ciekawej Książki. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 renomowanych wydawnictw oraz 40 znanych autorów. W ciągu 3 dni (16-18 listopada) Halę Expo odwiedziło 10 320 osób. Po raz kolejny największe wydarzenie literackie w Łodzi promowało dobrą książkę, wymianę myśli, poglądów i dyskusji. Stało się niepowtarzalnym miejscem spotkań literackich ze znanymi autorami i ludźmi kultury.

Czytaj więcej...

PET FAIR rozwija skrzydła!!

Kto działa nieetycznie? Dlaczego organizator Pet Fair podejmuje kroki prawne? Na pytania Marzeny Zbierskiej odpowiada Krzysztof Maciaszczyk, prezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu w Łodzi.

Czytaj więcej...

Podziel się książką w salonie książki! - Gandalf.com.pl

Już za 3 tygodnie VIII Salon Ciekawej Książki w Łodzi. Zostanie otwarty dla wszystkich, którzy kochają książki i czytanie. Jeśli jeszcze nie połknąłeś czytelniczego bakcyla to masz szansę podczas tej listopadowej imprezy. Salon Ciekawej Książki będzie gościł odwiedzających, wystawców i pisarzy w dniach 16 -18 listopada 2018.  Jednym z wystawców na targach książki będzie Sklep Internetowy Gandalf.com.pl, który w tym roku postanowił rozgościć się z rozmachem.

Czytaj więcej...