Aktualności

Targi - Regiony Turystyczne 2019 - uroczyście otwarte

W piątek (22 marca) w hali Expo Łódź rozpoczęły się XXV Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”. Będzie można poznać zalety turystyczne Polski i zagranicy oraz spotkać niezwykłych podróżników i odkrywców. W sobotę (23 marca) oraz w niedzielę (24 marca) w ramach targów będzie można spotkać się z odkrywcami podczas Festiwalu Podróżników National Geographic.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Filmowe Targów NATURA FOOD & beECO 2018

W terminie 12-14 października 2018 r. odbyły się XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - najważniejsze i największe wydarzenie branży ekoproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zapraszamy do zapoznania się z filmową relacją. Kolejne targi odbędą się w dniach 18-20 paździarnika 2019 r.

Czytaj więcej...

PET FAIR rozwija skrzydła!!

Kto działa nieetycznie? Dlaczego organizator Pet Fair podejmuje kroki prawne? Na pytania Marzeny Zbierskiej odpowiada Krzysztof Maciaszczyk, prezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu w Łodzi.

Czytaj więcej...

Bilety online - Film Video Foto 2019

Bilety na Targi Film Video Foto 2019  już do kupienia on-line. Co trzeba zrobić?

Czytaj więcej...

Podsumowanie SCK 2018

Za nami VIII edycja Salonu Ciekawej Książki. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 renomowanych wydawnictw oraz 40 znanych autorów. W ciągu 3 dni (16-18 listopada) Halę Expo odwiedziło 10 320 osób. Po raz kolejny największe wydarzenie literackie w Łodzi promowało dobrą książkę, wymianę myśli, poglądów i dyskusji. Stało się niepowtarzalnym miejscem spotkań literackich ze znanymi autorami i ludźmi kultury.

Czytaj więcej...