Aktualności

Mocni partnerzy strategiczni Konferencji

Partnerami strategicznymi KONFERENCJI "Komunikacja i Transport w Mieście" (1 czerwca br.) są MPK - Łódź Spółka z o.o. oraz Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi. Obie miejskie instytucje odpowiedzialne za organizację transportu zbiorowego włączyły się w tworzenie programu KONFERENCJI.

Czytaj więcej...

MTŁ partnerem medialnym I Festiwalu Kryminału

Festiwal Kryminału to pierwsza tego typu impreza w Łodzi organizowana z okazji Światowego Dnia Książki. Festiwal dedykowany jest miłośnikom kryminału. Promuje model polskiej powieści kryminalnej mocno osadzonej w realiach społecznych. Jego gośćmi są: Zygmunt Miłoszewski, Krzysztof Zajas, Marcin Wroński. Organizatorem Festiwalu jest Poleski Ośrodek Sztuki.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu o Złoty Medal FILM VIDEO FOTO

Przedstawiamy wyniki konkursów o Złoty Medal XX Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych na najlepszy produkt i usługę prezentowane podczas tegorocznej edycji imprezy. Lista nagrodzonych w poszczególnych kategoriach.

Czytaj więcej...

VII Salon Ciekawej Książki

Zapraszamy na VII Salon Ciekawej Książki! W tym roku impreza odbędzie się w terminie 24-26 listopada 2017r. w Expo-Łódź. Pracujemy już intensywnie nad programem tegorocznej edycji. Zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie! Miłośnicy literatury i dobrych książek z pewnością nie będą zawiedzeni.

Czytaj więcej...

EIZO, EPSON i OLYMPUS zapraszają na prezentacje podczas targów Film Video Foto 2017

Firmy EIZO, EPSON i OLYMPUS zapraszają na prezentacje z cyklu „Kolory pod kontrolą”. Do współpracy zaprosiliśmy znanych i cenionych fotografów: Jacka Boneckiego, Marcina Dobasa oraz Kubę Kaźmierczyka. W zawiłości procesu zarządzania kolorem uczestników wprowadzi Adam Jędrysik.

Czytaj więcej...