28 Listopada 2019

Targi MURAWA - Targi Pielęgnacji i Upraw Traw i Murawy

Opis wydarzenia

Rozwijający się w Polsce w bardzo szybkim tempie rynek profesjonalnych muraw sportowych jak również rosnący poziom profesjonalizmu w tej dziedzinie skłonił nas do organizacji imprezy o charakterze targów branżowych. Dodatkową inspiracją i wzorem są również podobne imprezy  odbywające się od wielu lat na rynkach wysoko rozwiniętych w tej dziedzinie, np. w Wielkiej Brytanii. Mają one stanowić platformę współpracy dla operatorów obiektów, użytkowników oraz firm zajmujących się profesjonalnie murawami sportowymi.

Pierwsza edycja tej imprezy pod nazwą MURAWA 2019 odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2019 roku w hali Atlas Arena w Łodzi.

Formuła imprezy opiera się na współpracy B2B, ale oczywiście nie wyklucza uczestnictwa osób zaangażowanych w działalność w dziedzinie muraw sportowych.  Do uczestnictwa zaproszeni są groundsmani i greenkeeperzy zajmujący się każdym rodzajem murawy sportowej, firmy branżowe, operatorzy stadionów, ośrodki sportu i rekreacji, operatorzy boisk miejskich, gminnych i szkolnych. Jak również właściciele i operatorzy pól golfowych, jednostki budżetowe zajmujące się utrzymaniem obiektów sportowych, kluby i związki sportowe, architekci, firmy usługowe, wykonawcy obiektów sportowych i wreszcie instytucje naukowe i badawcze.

W ramach imprezy, poza możliwością szerokiej prezentacji swojej oferty przewidujemy organizację paneli dyskusyjnych oraz prelekcji prowadzonych przez zaproszonych gości. Zaproszenie do udziału w imprezie kierujemy do osób i organizacji z Polski jak również spoza granic kraju.

Zapraszamy do udziału.

Wstęp dla odwiedzających branżowych jest bezpłatny.

Kontakt: Piotr Tokarski, Kierownik Działu Organizacji Targów

tel. 510 161 456, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz