17 Października 2018

III Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

Opis wydarzenia

W terminie 17 - 18 października 2018 roku Miejska Arena Kultury   i Sportu we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi organizują III edycję Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego.

 Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz rosnące zapotrzebowanie biznesu na wykwalifikowanych pracowników. Celem targów jest zaprezentowanie mieszkańcom Łodzi i regionu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku, a także możliwości dokształcania i zmiany dotychczasowych kompetencji zawodowych.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego skierowane są do osób bezrobotnych oraz czynnych zawodowo, planujących zmienić pracę i podnieść lub przeprofilować swoje kwalifikacje. Będzie to wydarzenie rekrutacyjne, które pozwali zapoznać się z dostępnymi na łódzkim rynku ofertami pracy różnorodnych branż m.in.: finansowej, informatycznej, handlowej, motoryzacyjnej, elektronicznej, medycznej czy produkcyjnej.

Targi będą niepowtarzalną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą oraz możliwością zapoznania się z profilem działalności firmy
a także zasadami prowadzonej przez nią rekrutacji.

Wydarzenie będzie szansą zdobycia wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.

Do udziału w targach w charakterze wystawców zapraszamy pracodawców z Łodzi i województwa łódzkiego poszukujących pracowników, a także agencje pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, firmy i instytucje szkoleniowe oraz szkoły językowe oferujące darmowe kursy finansowane z funduszy unijnych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i uczestnictwa w Targach.

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz