XXI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych - Edycja: 2018-04-12 - 2018-04-14

FILM VIDEO FOTO - mekka dla profesjonalistów i amatorów

FILM VIDEO FOTO - mekka dla profesjonalistów i amatorów

Najnowsze produkty uznanych światowych i polskich marek, nowości i innowacyjne rozwiązania dla zawodowców oraz foto i video maniaków, a także możliwość spotkania z ekspertami z branży i testowania sprzętu to tylko część atrakcji czekających na odwiedzających Targi Film Video Foto. Targi to również bogaty program warsztatów, seminariów, prezentacji i spotkań oraz możliwość obcowania i osobistego kontaktu ze światowej rangi artystami.

21. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto odbędzie się w terminie 12-14 kwietnia 2018r. w hali Expo-Łódź. Po raz kolejny miłośnicy fotografowania i filmowania będą mieli okazję zapoznania się z ofertą ponad 100 światowych i polskich producentów, dystrybutorów najnowszego sprzętu, oprogramowania oraz usług dla branż foto, wideo i audio.

Światowe marki na targach

Spośród wiodących liderów z branży foto na własnych stoiskach gościć będziemy marki: Canon, Sony, Sigma, Olympus oraz Profoto. Z kolei marka FujiFilm znajdzie się na stoisku Wonder Photo Shop Concept by Fujifilm i jego partnera sklepbeznazwy.com.pl, który zaskoczy nowością od marki NISI.Grafików i sympatyków obrazu najwyższej jakości z pewnością ucieszy możliwość poznania szerokiej gamy monitorów Eizo, NEC, kalibratorów X-Rite oraz oprogramowania do tworzenia i obsługi multimediów cyfrowych firmy Corel.

Bogaty program wydarzeń towarzyszących

Urozmaicony program imprez towarzyszących FVF umożliwia wybór dziedziny, w której zawodowcy i pasjonaci będą mogli rozwinąć swoje umiejętności i kompetencje. Tematyka prezentacji jest w tym roku wyjątkowo bogata. Wzorem roku ubiegłego organizowana jest „Strefy Sztuki”. To trzydniowy cyklu spotkań z wybitnymi artystami reprezentującymi różne oblicza fotografii, który będzie również doskonałą okazją do poznania ich dotychczasowego dorobku.

Miejsce: Hala Expo - Łódź, al. Politechniki 4
Godz. zwiedzania:

  • 12 kwietnia 2018 (czwartek) - godz.: 10:00-18:00 – dzień tylko dla profesjonalistów
  • 13 kwietnia 2018 (piątek)     - godz.: 10:00-18:00
  • 14 kwietnia 2018 (sobota)    - godz.: 10:00-16:00

Bilety na targi można nabyć on-line w promocyjnej cenie:

  • bilet jednorazowy normalny (ważny tylko 13 lub 14.04) online / kasa    - 15 / 20.00 PLN
  • bilet jednorazowy ulgowy (ważny tylko 13 lub 14.04) kasa        - 15 PLN
  • karta dla profesjonalistów (3-dniowa) online / kasa            - 30 / 40 PLN


Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz