15 Września 2017

XVI Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR

Opis wydarzenia

W dniach 15 - 17 września 2017 r. odbędą się XVI Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR.

Pierwsze dwa dni będą otwarte tylko dla przedstawicieli branży zoologicznej, zaś w niedzielę na Targi zapraszamy klientów indywidualnych. Na odwiedzających, oprócz bogatej oferty ponad 150 wystawców, czeka mnóstwo atrakcji. Bogata oferta największych producentów i dystrybutorów artykułów zoologicznych, ciekawe prelekcje i warsztaty z pewnością poszerzą wiedzę miłośników zwierząt domowych.

Podczas targów dowiedzą się Państwo jak założyć akwarium, jak wybrać psa, co zrobić, aby poprzez zabawę rozwiązać problemy z kotem oraz czy każdy pies nadaje się na terapeutę.

Pokazy mistrzyni Europy we frisbee z pewnością zmotywują posiadaczy czworonożnych pupili do pracy z psem, a spotkania z behawiorystami pozwolą lepiej zrozumieć zachowania naszych zwierząt.

Podczas targów odbędzie się będzie bicie rekordu w zbiórce darów dla podopiecznych schronisk dla zwierząt. Podczas wydarzenia odbędzie się wielka akcja „Master Chef 4 Dog’s” – odwiedzający targi, którzy przyniosą karmę, zabawki, smycze i obroże zostaną poczęstowani specjalnymi daniami przygotowanymi przez kucharzy znanych z programów telewizyjnych, takich jak Master Chef czy Hell’s Kitchen.

Miłośnicy akwarystyki będą mieli okazję podglądać przy pracy najlepszych, czyli laureatów Polish Aquascaping Contest. W sobotę odbędzie się transmisja live z konkursu, a w niedzielę będzie można zasięgnąć porad u konkursowiczów.

Ci z Łodzian, którzy jeszcze nie zaczopowali swojego czworonożnego przyjaciela będą mieli okazję zrobić to bezpłatnie w specjalnie do tego przeznaczonym czipobusie.

PET FAIR to również wiele wydarzeń specjalnych dla branży, takich jak Forum Branży Zoologicznej, Akademia Rynku Zoologicznego, szkolenia dla sklepów Strefy Zoo, pokazy groomerskie a także WIELKIE RABATOWANIE, czyli specjalna oferta wystawców skierowana do sklepów i hurtowni zoologicznych.

Już dziś serdecznie zapraszamy do zakupu biletów on – line na naszej stronie internetowej, zaś przedstawicieli branży zoologicznej do rejestracji.

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz