IX Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD - Edycja: 2016-10-07 - 2016-10-09

IV MIĘDZYNARODOWY KONGRES BIOGOSPODARKI

logo biogospodarka

Zapraszamy na IV edycję Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki. Celem jest tworzenie korzystnej atmosfery wokół innowacyjnego, efektywnego i konkurencyjnego podejścia do wsparcia rozwoju biogospodarki. Tegoroczna, czwarta edycja Kongresu Biogospodarki, organizowana w ramach Tygodnia Biogospodarki, odbędzie się w dniach 06 – 07 października 2016 roku w Łodzi. Kongres jest dwudniowym wydarzeniem, w którym aktywny udział biorą przedstawiciele środowisk biznesowych, samorządowych, sfery badawczo – naukowej, organizacji oraz instytucji otoczenia biznesu wspierających rozwój biogospodarki, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Jest to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z gośćmi z całego świata, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

godz. 15:30 - 16:30                 SESJA PLENARNA B4: "EKSPORT ŻYWNOŚCI WYSOKIEJ JAKOŚCI"
  • Potencjał polskiego eksportu żywności
  • Roman Jagieliński: AGRIPORT CENTRUM
  • Krzysztof Rutkowski, Instytut Ogrodnictwa (INHORT): Eksport żywności wysokiej jakości
  • Izabella Byszewska, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego: Współpraca państw Europy Wschodniej i Środkowej w dziedzinie produktów regionalnych i lokalnych
  • Zbigniew Roch, Prezes EBCC: Współpraca z Turcją i krajami Środkowego Wschodu
  • Jan Bocian: Współpraca z Afryką

 16:30 - 18:00                      Zwiedzanie targów NATURA FOOD

Cały program Kongresu dostępny pod adresem:  http://bioeconomy.lodzkie.pl/wydarzenia-nowe/ Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz