XXI Łódzkie Targi Edukacyjne

Konferencje i seminaria

Konferencje i seminaria

Targi to bogata oferta wydarzeń towarzyszących dająca możliwość uatrakcyjnienia szkolnego dnia, zdobycia wiedzy czy podniesienia kwalifikacji zawodowych. Spotkania odbywają się na terenie hali Expo-Łódź, w siedzibie ŁCDNiKP, w siedzibie WODN w Łodzi oraz w placówkach oświatowych na terenie Łodzi. Łącznie około 52 różnych konferencji, warsztatów, seminariów, szkoleń i spotkań edukacyjnych.

Jak co roku, dla kadry pedagogicznej, rodziców i uczniów obszerną ofertę konferencji, warsztatów i seminariów przygotowało Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Wśród tematów znajdzie się m.in.: Konferencja „Wymiary edukacji prawnej w Łodzi: teoria i praktyka”, którą poprowadzi ceniona sędzia Anna Maria Wesołowska. Natomiast nauczyciele będą mogli dowiedzieć się jak przebiega proces wprowadzania projektu „Szkoła w Chmurze”. Po raz pierwszy podczas Targów swoją ofertę zaprezentuje Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi wzbogacając zakres wydarzeń. 

Po raz pierwszy na Targach swoją ofertę zaprezentuje Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi wzbogacając zakres wydarzeń towarzyszących o wykłady i warsztaty m.in. „Nowatorskie metody pracy z małym dzieckiem”. Oferta WODN to również seminaria, a wśród nich przygotowane wspólnie z Kuratorium Oświaty w Łodzi seminarium p.t. „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas wypoczynku i turystyki szkolnej”.

Zachęcamy do pobrania pełnego harmonogramu spotkań ŁCDNiKP oraz WODN w Łodzi.