VII Salon Ciekawej Książki

Lista autorów - alfabetycznie

Badowska Katarzyna 25.11 (sobota) 17.00 - 18.00 SALA B
Combrzyńska-Nogala Dorota 26.11 (niedziela) 12.00 - 13.00 WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr 51)
Ćwirlej Ryszard 25.11 (sobota) 14.00 - 15.00 SALA A
Ćwirlej Ryszard 25.11 (sobota) 15.00 - 16.00 MUZA SA (stoisko nr 57)
Darwood Melissa 25.11 (sobota) 13.00 - 14.00 SALA C
Fox Marta 26.11 (niedziela) 13.00 - 14.00 AKAPIT PRESS (stoisko nr 58)
Bąkiewicz Grażyna 25.11 (sobota) 14.00 - 15.00 WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr 51)
Grzankowski Bartłomiej 25.11 (sobota) 12.00 - 14.00 DLACZEMU (stoisko nr 22)
Hałas Agnieszka 26.11 (niedziela) 12:00 - 13.00 SALA D
Hartman Jan 25.11 (sobota) 12.00 - 13.00 SALA C
Hartman Jan 25.11 (sobota) 13.00 - 14.00 AGORA (stoisko nr 36)
Jabłoński Witold 26.11 (niedziela) 14:00 - 15.00 SALA D
Ćwiek Jakub 24.11 (piątek) 16.00 - 17.00 SALA A
Jerzykowska Kalina 26.11 (niedziela) 13.00 - 14.00 WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr 51)
Podolska Joanna 24.11 (piątek) 15.00 - 16.00 SALA A
Podolska Joanna 24.11 (piątek) 14.00 - 15.00 SALA A
Kalinowski Grzegorz 26.11 (niedziela) 14.00 - 15.00 SALA A
Kalinowski Grzegorz 26.11 (niedziela) 15.00 - 16.00 MUZA SA (stoisko nr 57)
Kamieńska Monika 26.11 (niedziela) 13.00 - 14.00 SALA B
Kula Kamila 24.11 (piątek) 17.00 - 18.00 SALA B
Karwan-Jastrzębska Ewa 25.11 (sobota) 13.00 - 14.00 AKAPIT PRESS (stoisko nr 58)
Kasdepke Grzegorz 25.11 (sobota) 12.00 - 13.00 WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr 51)
Kiereś Emilia 26.11 (niedziela) 12.00 - 13.00 AKAPIT PRESS (stoisko nr 58)
Klebańska Izabella  26.11 (niedziela) 14.00 - 15.00 WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr 51)
Kłak Joanna 26.11 (niedziela) 13.00 - 14.00      DLACZEMU (stoisko nr 22)
Kmieć Joanna 24.11 (piątek) 11.00 - 12.00 AKAPIT PRESS (stoisko nr 58)
Kołodziej Karolina 25.11 (sobota) 17.00 - 18.00 SALA B
Korwin-Piotrowska Karolina 25.11 (sobota) 17.00 - 18.00 PRÓSZYŃSKI I SP. Z O.O. (stoisko nr 21)
Kowalczyk Piotr 24.11 (piątek) 17.00 - 18.00 SALA B
Kozioł Mariusz 26.11 (niedziela) 14.00 - 16.00 PRÓSZYŃSKI I SP. Z O.O. (stoisko nr 21)
Kulik Anna 25.11 (sobota) 12.00 - 13.00 SALA A
Makowiecki Andrzej 26.11 (niedziela) 11.00 - 12.00 SALA A
Małecki Jakub 25.11 (sobota) 14.00 - 15.00 SALA C
Matuszak Grzegorz 24.11 (piątek) 14.00 - 15.00 SALA B
Milewska Marta 25.11 (sobota) 14.00 - 15.00 DREAMS (stoisko nr 46)
Mindewicz-Puacz Tatiana 25.11 (sobota) 11.00 - 12.00 SALA A
Mliczewska Weronika 26.11 (niedziela) 12.00 - 13.00 SALA A
Mliczewska Weronika 26.11 (niedziela) 13.00 - 14.00 MUZA SA (stoisko nr 57)
Mruk Joanna 25.11 (sobota) 17.00 - 18.00 SALA C
Müller Herta 26.11 (niedziela) 16.00 - 18.00 AULA (poziom 2)
Orbitowski Łukasz 25.11 (sobota) 15.00 - 16.00 SALA A
Owsiany Tomasz 26.11 (niedziela) 13.00 - 14.00 SALA A
Owsiany Tomasz 26.11 (niedziela) 14.00 - 15.00 MUZA SA (stoisko nr 57)
Pan Poeta 25.11 (sobota) 12.00 - 13.00 PRÓSZYŃSKI I SP. Z O.O. (stoisko nr 21)
Papuzińska Joanna 24.11 (piątek) 12.30 - 13.30 WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr 51)
Pągowski Andrzej 26.11 (niedziela) 15.00 - 16.00 SALA A
Pągowski Andrzej 26.11 (niedziela) 16.00 - 17.00 AGORA SA (stoisko nr 36)
Perzyński Andrzej 25.11 (sobota) 15.00 - 16.30 SALA B
Perzyński Jacek 25.11 (sobota) 12.00 - 13.00 SALA A
Piskorski Krzysztof 25.11 (sobota) 12:00 - 14.00 SALA D
Płuciennik Jarosław 25.11 (sobota) 15.00 - 16.30 SALA B
Podbylska Magda 24.11 (piątek) 15.30 - 16.30 WYDAWNICTWO BIS (stoisko nr 27)
Pustelnik Piotr 25.11 (sobota) 15.00 - 16.30 SALA C
Rogowski Grzegorz 25.11 (sobota) 13.00 - 14.00 SALA A
Rogowski Grzegorz 25.11 (sobota) 14.00 - 15.00 MUZA SA (stoisko nr 57)
Sznajderman Monika 26.11 (niedziela) 12.00 - 13.00 SALA C
Szumacher Anna 25.11 (sobota) 17:00 - 18.00  SALA D
Szwed Tomasz 24.11 (piątek) 10.30 - 12.00 SALA C
Szwed Tomasz 24.11 (piątek) 12.00 - 13.00 WYDAWNICTWO BIS (stoisko nr 27)
Tokarczuk Olga 26.11 (niedziela) 16.00 - 18.00 AULA (poziom 2)
Turschmid Stefan 25.11 (sobota) 14.00 - 15.00 REBIS (stoisko nr 20)
Tyl Aleksandra 25.11 (sobota) 13.00 - 14.00 WYDAWNICTWO PROZAMI (stoisko nr 10)
Tyszka Agnieszka 24.11 (piątek) 14.00 - 15.00 AKAPIT PRESS (stoisko nr 58)
Wakuła Paweł 25.11 (sobota) 11.00 - 12.00 WYDAWNICTWO LITERATURA (stoisko nr 51)
Wężyk Katarzyna 26.11 (niedziela) 13.00 - 14.00 SALA C
Widzowska Agata 25.11 (sobota) 15.00 - 16.30 DREAMS (stoisko nr 46)
Wójciki Marcin 26.11 (niedziela) 14.00 - 15.00 SALA C
Wystop Jacek 25.11 (sobota) 12.00 - 13.00 SALA B
Zawadka Michał 24.11 (piątek) 15.00 - 18.00 MIND&DREAM (stoisko nr 41)
Zawadka Michał 24.11 (piątek) 13.00 - 14.00 SALA D
Zimniak Andrzej 25.11 (sobota) 14:00 - 15.00 SALA D
Żak Andrzej 24.11 (piątek) 14.00 - 15.00 WYDAWNICTWO BIS (stoisko nr 27)
Żak Andrzej 25.11 (sobota) 12.30 - 13.30 AKAPIT PRESS (stoisko nr 58)