X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - Edycja: 2017-10-13 - 2017-10-15

IV FORUM EKOBRANŻY

IV Forum

13 października 2017 (piątek), godzina 15:00 - 17:00
Aula

 

godz. 15:00-15:15    Uroczyste otwarcie IV FORUM EKOBRANŻY
organizator:                Magazyn EKOdostawcy

godz. 15:15-15:45     Perspektywy rozwoju ekobranży w Polsce  w obliczu ostatnich zmian na rynku:
                                      jaka będzie kondycja krajowego sektora produktów ekologicznych za 5 lat?

godz. 15:45-16:30     Ekologiczne delikatesy w wersji 2.0: jak sklepy specjalistyczne zdobywają lojalnych klientów
                                      i jakim nowym wyzwaniom muszą sprostać?

godz. 16:30-17:00     Ceremonia wręczenia statuetek EkoInnowacji 2016-2017

 

FORUM EKOBRANŻY to wydarzenie, które co roku gromadzi setki uczestników związanych z rynkiem produktów ekologicznych, funkcjonalnych i Free-From Food: detalistów, menedżerów i sprzedawców w sklepach specjalistycznych, operatorów handlowych, producentów, przetwórców oraz dystrybutorów, na stało wpisało się w branżowy program największych targów certyfikowanej i naturalnej żywności w Polsce. – FORUM EKOBRANŻY to bezsprzecznie ważny punkt kalendarza spotkań biznesowych dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem rynku ekoproduktów – mówi Karolina Kałdońska, wydawca magazynu EKOdostawcy w Polsce. – Już od 4 lat FORUM nie tylko trafnie diagnozuje sytuację w ekobranży, ale pozwala też poznać najważniejsze kierunki rozwoju w tym sektorze handlu i umożliwia wymianę cennych doświadczeń i opinii.

Jednym z głównych tematów IV FORUM EKOBRANŻY będą w tym roku perspektywy rozwoju tego rynku w obliczu ostatnich zmian, które mają znaczący wpływ na jego funkcjonowanie. Drugi blok tematyczny poświęcony zostanie natomiast ekologicznym delikatesom w Polsce i ich znaczeniu w dystrybucji oraz promocji certyfikowanej żywności. Zwieńczeniem IV FORUM EKOBRANŻY stanie się ceremonia wręczenia statuetek EkoInnowacji za nowoczesne produkty nagrodzone na łamach magazynu branżowego EKOdostawcy.

Pobierz Program IV Forum EkobranżyBądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz