V Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

7 – 9.10.2016, Łódź

V Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą być ekologiczni i dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także o otaczające środowisko.

Do zaprezentowania swojej oferty zapraszamy producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, olejków aromatycznych i akcesoriów do pielęgnacji ciała. Wśród wystawców znajdą się również producenci i dystrybutorzy ekologicznych środków czystości, tekstyliów, odzieży, biżuterii i suplementów diety. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oferta targów beECO została rozszerzona o producentów opakowań i skrzyń, a także o sprzęt gospodarstwa domowego wytwarzany z przyjaznych dla środowiska materiałów.

Targi beECO skierowane są do właścicieli sklepów ekologicznych, salonów kosmetycznych i SPA, które przeprowadzają zabiegi, wykorzystując naturalne produkty, producentów wyrobów ekologicznych, dbających o środowisko naturalne. Targi Ekologicznego Stylu Życia to również propozycja dla indywidualnych odbiorców, którzy chcą poszerzyć wiedzę na temat recyclingu, upcyclingu, ekologicznych środków czystości i kosmetyków.

Rokrocznie w imprezę odwiedza blisko 12 tysięcy zwiedzających: miłośników bioproduktów oraz produktów wytwarzanych z przyjaznych dla środowiska materiałów. Wśród zwiedzających to wydarzenie liczną grupę stanowią również konsumenci z Łodzi, regionu i Polski.

Kluczową korzyścią udziału w targach beECO jest nawiązanie współpracy biznesowej z kontrahentami z branży (aspekt B2B), a także możliwość dotarcia do bardzo dużej grupy klientów ostatecznych (aspekt B2C). Dlatego podejmujemy liczne działania, aby w ramach beECO odbywało się jak najwięcej spotkań B2B, konferencji oraz specjalistycznych szkoleń.  W 2016 roku w trakcie targów odbędą się:
•    III Forum EKObranży poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności
•    V Akademia Biokuriera i BIObiznes Forum – cykle seminariów, szkoleń i prezentacji dla producentów produktów ekologicznych, lokalnych i tradycyjnych oraz właścicieli i pracowników sklepów.

UWAGA: cenę specjalną za powierzchnię wystawienniczą oferujemy w przypadku przesłania formularza zgłoszeniowego udziału w targach do dnia 30 czerwca 2016 r. oraz dokonania 100% wpłaty do 22 sierpnia 2016 r.

Chętnie udzielimy informacji nt. targów. Ofertę udziału i cennik przesyłamy na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu:

Agata Szczepaniak Kierownik Projektu
tel. +48 42  632 69 86, fax +48 42 674 15 01
mobile: 603 172 934
e-mail: