XX Łódzkie Targi Edukacyjne

Program targów

 PROGRAM
XX Łódzkich Targów Edukacyjnych 2-3 marca 2017 r.
2 marca 2017 r. (czwartek) 
godziny zwiedzania 10:00-18:00

SCENA

godz. 9.30 – 10.30                  Uroczyste otwarcie XX Łódzkich Targów Edukacyjnych

godz. 11.00 – 11.15                Pokazy tańca 
 organizator                              Urban Dance Zone 

godz. 11.20 – 11.35                Biźnięta Syjamskie
 organizator                              Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi 

godz. 11.40 – 11.55                "Raz, dwa, trzy - teraz ZSP - 3"
organizator                               Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 

godz. 12.00 – 12.15               Taneczne show połączone z prezentacją makijażu w stylu Pin-up 
organizator                               Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu 

godz. 12.20 – 12.35               Pokaz musztry
                                                   Pokaz Taktyki Ogólnej
                                                   Scenka Zatrzymania Dynamicznego 
organizator                               Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

godz. 12.40 – 12.55               Pokaz judo
organizator                               Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego 

godz. 13.00 – 13.15               Laboratorium Hip-Hopu 
organizator                               Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna 

godz. 13.20 – 13.35               Poszukiwanie ideału w branży 

godz. 13.40 – 13.55               Szkoła i my 
organizator                               ZDZ Łódź 

godz. 14.20 – 14.40               Atak na samolot
                                                   Pokaz Samoobrony
                                                   Pokaz Taktyki Ogólnej 
organizator                               Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

godz. 14.40 – 15.15               Wielka  Lekcja Chemii   
organizator                             Studenckie Koło Naukowe PŁ POLIMER

godz. 15.20 – 15.35               Raz, dwa, trzy - teraz ZSP - 3 
organizator                               Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 3 

godz. 15.40 – 15.55               Pokaz judo 
organizator                               Międzynnarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego 

godz. 16.00 – 16.15               Mozaik Education i nowoczesne rozwiązania edukacyjne 
organizator                              Mozaik Education 

 

SALA KONFERENCYJNA A

godz. 10.00 – 11.00               Internet - korzyści i zagrożenia oraz prawo autorskie
organizator:                             ŁCDNiKP

godz. 11.00 – 12.00               WIELKA LEKCJA EKOLOGII: Selektywna zbiórka odpadów
organizator:                             MPO-Łódź

godz. 12.00 – 14.30              Współdziałanie szkół zawodowych z otoczeniem edukacyjnymi
                                                  - dobre praktyki 
 
 
organizator:                             ŁCDNiKP           

godz. 15.00 – 16.00              WIELKA LEKCJA MATEMATYKI 
                                                  - Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać  maturę z matematyki

organizator:                             Wydawnictwo ELITMAT Dariusz Kulma          

godz. 16.00 – 17.30              Planowanie kariery - podejmowanie trafnych decyzji edukacyjno -                                                           zawodowych 
organizator:                            Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna dla Młodzieży w Łodzi                                    

 SALA KONFERENCYJNA B

godz. 10.00-12.00                 Edukacja globalna 
organizator:                             ŁCDNiKP

godz. 12.00-13.00                WIELKA LEKCJA GEOGRAFII - SPOTKANIE Z PIOTREM PUSTELNIKIEM 
prowadzenie:                          Piotr Pustelnik 

godz. 13.00-16.00                Technologie informacyjne wspierające kreatywność ucznia i  nauczyciela  
organizator:                             ŁCDNiKP 

 SALA KONFERENCYJNA C

godz. 10.00-12.00                 Kreatywność pierwszym krokiem do odniesienia sucesu na rynku  pracy  
organizator:                             ŁCDNiKP

godz. 12.30-13.30                Uczeń w czasach zmian i przekształceń - rozwiązania organizacyjno-                                                     metodyczne  
organizator:                             Zespół Szkół Prywatnych ABiS i WODN w Łodzi 

godz. 13.30-15.30                 Zaplanuj z nami bezpieczną wycieczkę szkolną  
organizator:                             Galaktyka Travel

  HALA MOSiR 

godz. 11.00-13.00                  Wielka Lekcja WFu  

3 marca 2017 r. (piątek)
godziny zwiedzania 9:00-18:00

SCENA

godz. 10.40 – 10.55              Raz, dwa, trzy - teraz ZSP - 3
 organizator                             Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 3  

godz. 11.00 – 11.15               Biźnięta Syjamskie
organizator                              Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi 

godz. 11.20 – 11.35               Mozaik Education i nowoczesne rozwiązania edukacyjne 
organizator                              Mozaik Education

godz. 11.40 – 11.55               Atak na samolot
                                                  Pokaz samoobrony
                                                  Pokaz Taktyki Ogólnej 
organizator                              Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

godz. 12.00 – 12.15              Science is Fun    
organizator                              British International School of University of Lodz 

godz. 12.20 – 12.50              WIELKA LEKCJA CHEMII  
organizator                              Koło Naukowe POLIMER 

godz. 13.20 – 13.35              Pokazy Fundacji Surei No Mon
organizator                              Fundacja Surei No Mon 

godz. 13.20 – 13.35              Występ Artystyczny   
organizator                              Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego 

godz. 13.40 – 13.55              Pokazy tańca 
organizator                              Urban Dance Zone 

godz. 14.00 – 14.35              Wręczenie nagród w biegu eduRun  
organizator                              Międzynarodowe Targi Łódzkie 

godz. 14.40 – 14.55              Prezentacja szkoły   
organizator                              Zespół Szkół Plastycznych 

godz. 15.00 – 15.20              Pokaz Musztry 
                                                  Pokaz Taktyki 
                                                  Scenka Zatrzymania Dynamicznego 
organizator                              Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi 

 

 SALA KONFERENCYJNA A

godz. 10.30 – 11.30               Łatwiej, lepiej skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki 
prowadzenie:                          Wydawnictwo ELITMAT Dariusz Kulma                       

godz. 12.00 – 13.00              Rozszerzona oferta edukacyjna Prywatnego Liceum ABiS w Łodzi 
                                                  - warsztaty dla młodzieży i  nauczycieli - przykłady dobrej praktyki

prowadzenie:                         Prywatne Liceum ABiS i WODN w Łodzi 

godz. 13.30 – 14.30              WIELKA LEKCJA EKOLOGII - EKO ŁÓDŹ CZYSTE MIASTO
                                                  - SYSTEM GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI

prowadzenie:                          Wydział Gospodarki Komunalnej 

 

 SALA KONFERENCYJNA B

godz. 10.00 – 13.00              Wewnątrzszkolne systemy doradztwa zawodowego 
prowadzenie:                          ŁCDNiKP 

godz. 13.30 – 15.00              Studiuj i pracuj tak jak lubisz.  Jak studiując w WSIU zdobyć
                                                  pracę u twórców Wiedźmina.

prowadzenie:                          Igor Derbis, student Artystycznej Grafiki Komputerowej WSIU

 

PARKING HALI MOSiR i PARK KLEPACZA 

godz: 12:00                             II bieg eduRun 

DO POBRANIA: 

PROGRAM DLA NAUCZYCIELI 

PROGRAM DLA UCZNIÓW 

 

Program na dzień 26.02.2017