12 Maja 2015

III Targi Logistyki Służb Mundurowych TLSM

Opis wydarzenia

III Targi Logistyki Służb Mundurowych
  jedyna impreza gdzie możliwe jest pogłębienie kontaktów na linii biznes - służby mundurowe

III Targi Logistyki Służb Mundurowych TLSM to profesjonalna platforma nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami a służbami mundurowymi. To także jedyna okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami zaopatrzenia służb mundurowych w Polsce i jednocześnie szansa dla producentów do rozpoczęcia kontaktów biznesowych z wiarygodnym partnerem. Targi dodatkowo stwarzają możliwość otwartej konfrontacji wytwórców z opiniami przedstawicieli Wojska i pozostałych służb mundurowych.

Ideą III Tarów Logistyki Służb Mundurowych jest umożliwienie prezentacji wyrobów firmom, które są zainteresowane podjęciem współpracy ze służbami mundurowymi. To także szansa na bezpośredni kontakt z komendantami Regionalnych Baz Logistycznych, Komendantami Wojskowych Oddziałów Gospodarczych wraz z Szefami Sekcji Żywnościowych, Mundurowych i MPS, które przyczynią się do pobudzenia lokalnego biznesu i powstania nowych miejsc pracy.

Targi są jedyną w Polsce inicjatywą, która w sposób kompleksowy pokazuje możliwości i zasady współpracy ze służbami zaopatrzenia mundurowego, tekstylno-odzieżowego, żywnościowego, poligraficznego, motoryzacyjnego i zaopatrzenia w materiały pędne i smary. Przedstawione zostaną również oferty  specjalnych wyrobów włókienniczych, w tym środków opatrunkowych oraz wyrobów balistycznych, a także propozycje branży budowlano-meblarskiej. Targi stwarzają zatem możliwość bezpośredniego spotkania środowiska biznesu i osób odpowiedzialnych za procedury zakupowe w służbach logistycznych.


12-13 maja 2015 r.
Łódź, al. Politechniki 4Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz