Inter PET 2021 - Edycja: 2021-09-10 - 2021-09-12

Podstawowe informacje

Targi Zoologiczne InterPET to wydarzenie branżowe wyrastające z najstarszej imprezy zoologicznej w Polsce (od 1991 roku) - prestiżowych Międzynarodowych Targów Zoologicznych „PET Fair”. Nowe miejsce – nowe możliwości!

To naturalne miejsce spotkania branży zoologicznej z kontrahentami. 
Targi tworzą możliwość komfortowego nawiązania i potrzymania kontaktów biznesowych. 
Zaplanowaliśmy szereg aktywności dedykowanych klientom branżowym i firmom biorącym w niej udział. Podążając za nowymi trendami organizujemy konferencje branżowe, cykl szkoleń i warsztatów oraz pokazy. Wszystko dla branży zoologicznej, hodowców, groomerów, zoofizjoterapeutów i lekarzy weterynarii.

W tym roku piątek i sobotę dedykujemy klientowi biznesowemu. W sobotę i niedziele zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych nowinkami prezentowanymi na targach. W odpowiedzi na liczne pytania miłośników zwierząt planujemy szereg atrakcji i promocji skierowanych również do klienta indywidualnego. Karmy, artykuły higieniczne i akcesoria dla nich, a także seria spotkań edukacyjnych o tym, jak zadbać o swojego pupila – słowem wszystko dla zwierząt i o zwierzętach w jednym miejscu.
 
Do zobaczenia we wrześniu w Atlas Arenie!
 


Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz