natura FOOD & beECO 2021 - Edycja: 2021-09-17 - 2021-09-19

DLA WYSTAWCÓW

natura FOOD & beECO 2021 w Łodzi

XIV Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz jubileuszowe X Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” odbędą się w terminie 17 – 19 września 2021 roku.

Targi natura FOOD i beECO należą do grona najważniejszych wydarzeń branży produktów ekologicznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Po wyjątkowej, chwalonej przez wszystkich za odwagę i atmosferę tegorocznej edycji, w 2021 roku po raz kolejny spotkamy się w Atlas Arenie. Jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce doceniana była, przez odwiedzających imprezę, jako miejsce bezpieczne, które zapewniało komfortowe warunki do spotkania całej branży produktów bio i eko. Tak też będzie w 2021 roku.

W trakcie trzydniowych targów  w Atlas Arenie uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką ofertą wysokiej jakości produktów ekologicznych, naturalnych, regionalnych i tradycyjnych wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców. Na długiej liście atrakcji znajdą się również prowadzone przez ekspertów pokazy i warsztaty kulinarne oraz spotkania branżowe dedykowane przedstawicielom sklepów specjalistycznych, sieciom handlowym, dystrybutorom oraz branży HoReCa. To wszystko sprawi, że po raz kolejny będzie można stwierdzić, że „serce ekologii” bije w Łodzi, a ta niezmiennie pozostaje „NATURAlnym” wyborem dla wszystkich miłośników bioproduktów i ekożywności.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz