05 Listopada 2021

Targi Book&Play

Opis wydarzenia

Zapraszamy Państwa do udziału w jesiennych Targach Książki, Gier Planszowych, Komiksu, Zabawek i Modelarstwa Book&Play. Targi Book&Play (Targi Ciekawej Książki oraz Play Arena) to doskonała okazja do promocji książek, gier i kreatywnych zabawek; miejsce spotkań branżowych i nawiązywania kontaktów handlowych, prezentacji nowości i trendów na nowy rok.
Uczestnicy Targów Book&Play będą mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów (książek, komiksów, gier planszowych, łamigłówek, puzzli, klocków, zabawek oraz modeli) pozytywnie wpływających na rozwój ludzkiego umysłu. Książki, gry i zabawki prezentowane w trakcie targów rozwijają nie tylko kreatywne myślenie i wyobraźnię ale również pozytywnie wpływają na koncentrację, precyzję, spostrzegawczość, logiczne i analityczne myślenie oraz pracę zespołową. Różnorodna oferta największych wydawnictw, producentów i dystrybutorów pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie.
Podczas trzech dni zapraszamy do aktywnego włączenia się w program towarzyszący wydarzeniu poprzez prezentaję nowości wydawniczych, interesujących spotkań z twórcami i autorami. Chętnie z Państwem przygotujemy turnieje i zawody oraz zorganizujemy pokazy i spotkania. Zachęcamy Państwa już teraz do rezerwacji powierzchni wystawienniczych i prezentacyjnych. Mamy nadzieję, że tej jesieni uda nam się spotkać z Państwem oraz miłośnikami książek, gier i zabaw. Do zobaczenia!Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz