25 Listopada 2021

II Targi MURAWA - Targi Pielęgnacji i Upraw Traw i Murawy

Opis wydarzenia

Miejska Arena Kultury i Sportu zaprasza do udziału w Targach Budowy i Konserwacji Muraw Naturalnych i Hybrydowych MURAWA 2021 oraz Targach Infrastruktury Sportowej, które odbędą się 25-26 listopada 2021 roku w Hali Atlas Arena w Łodzi.

Formuła imprezy opiera się na współpracy B2B, ale nie wyklucza uczestnictwa osób zaangażowanych w działalność w dziedzinie muraw sportowych i infrastruktury sportowej. Ich rynek rozwija się bardzo dynamicznie, a zapotrzebowanie na tego typu produkty stale rośnie o czym mieliśmy okazję przekonać się podczas ubiegłorocznej, premierowej edycji Targów MURAWA.

Targi będą okazją do spotkania się z groundsmanami i greenkeeperami zajmującymi się każdym rodzajem murawy sportowej, firmami branżowymi, operatorami stadionów, ośrodkami sportu i rekreacji, oraz klubami i związkami sportowymi. Zainteresowanie pojawieniem się na jesiennych targach wyrazili już wystawcy z takich krajów jak: Niderlandy, Niemcy, Turcja, Wielka Brytania czy Włochy, dla których Polska, ze względu na rosnący poziom profesjonalizmu w tej dziedzinie, jest atrakcyjnym rynkiem.

Równolegle odbędą się Targi Infrastruktury Sportowej podczas których można będzie wziąć udział w kontraktacjach sprzętu sportowego i usług związanych z projektowaniem, budową, wyposażeniem, zarządzaniem i utrzymaniem obiektów sportowych, rekreacyjnych
i turystycznych.

W trakcie targów zaplanowano szereg paneli dyskusyjnych oraz prelekcji z udziałem specjalistów z Polski i Europy. Zaproszeni goście podzielą się wiedzą w zakresie ochrony roślin oraz pielęgnacji muraw na obiektach sportowych w całej Europie, padną odpowiedzi
na pytania, które stawia sobie każdy zarządca nieruchomości sportowej, jej projektant
oraz wykonawca.  Poruszana będzie między innymi tematyka efektywnego wykorzystywania infrastruktury sportowej, pozyskiwania funduszy na inwestycje, remonty i doposażanie obiektów oraz właściwego sposobu zarządzania powstałymi już nieruchomościami.

Nasze targi wyróżnia dogodna lokalizacja w centrum Polski. Odwiedzający targi będą mieli dostęp do pełnej oferty produktów z niemal każdego segmentu branży, a nieprzypadkowy jesienny termin pozwoli na optymalne złożenie zamówienia na asortyment, którego realizację będzie można dokonać jeszcze przed wiosennym sezonem.

Wstęp dla wszystkich gości branżowych jest bezpłatny po zarejestrowaniu.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz