25 Listopada 2021

III Ogólnopolskie Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING

Opis wydarzenia

Atlas Arena ugości 3. edycję Targów Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING. Targi odbędą się w dniach 25-26 listopada 2021 roku.

Targi organizowane w Atlas Arenie skierowane są do właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych, spółdzielni mieszkaniowych, developerów oraz kwiaciarni. W Atlas Arenie ich przedstawiciele będą mogli zapoznać się z kompleksową ofertą producentów i dystrybutorów nasion, roślin, nawozów i środków ochronnych roślin, podłoży ogrodniczych, narzędzi, a także architektów ogrodów, parków i krajobrazu.

Formuła imprezy opiera się na współpracy B2B, ale nie wyklucza uczestnictwa osób zaangażowanych w działalność w dziedzinie muraw sportowych. W trakcie targów zaplanowano szereg paneli dyskusyjnych oraz prelekcji z udziałem specjalistów z Polski i Europy. Zaproszeni goście podzielą się wiedzą w zakresie ochrony roślin oraz pielęgnacji muraw na obiektach sportowych w całej Europie. Będą także forum wymiany doświadczeń w rozwiązywaniu problemów, z którymi na co dzień borykają się przedstawiciele branży. Nasze targi na tle konkurencji wyróżnia dogodna lokalizacja w centrum Polski. 

Wstęp dla wszystkich gości branżowych jest bezpłatny.

 

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz