21 Maja 2021

Targi Regiony Turystyczne

Opis wydarzenia

Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR.

Targi Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, odmiennych kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście – w Łodzi – wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie. Od lat specjalizujemy się w promocji zarówno polskiego jak i zagranicznego rynku turystycznego.

Podczas poprzedniej edycji Targów w 2019 roku gościliśmy ponad 200 wystawców z kraju i za granicy, a liczba odwiedzających Targi wyniosła ponad 14.000 gości. Niestety w 2020 roku pomimo naszych starań Targi się nie mogły odbyć.
Targi ,,Na Styku Kultur” uznawane są za źródło pomysłów i inspiracji dotyczących podróży po różnych regionach Polski. Tworzymy miejsce i klimat do zaprezentowania ofert turystycznych przygotowanych przez touroperatorów, biura turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty oraz ośrodki uzdrowiskowe, sanatoria, obiekty SPA, porty
i przystanie. Do prezentacji dorobku kulturowego, walorów turystycznych i specyfiki regionalnej zapraszamy przedstawicieli państw, miast, regionów i organizacji turystycznych. Marka Targów „Na Styku Kultur” jest dobrze znana i rozpoznawalna, na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych turystycznych imprez targowych w Polsce.

Targi „Na Styku Kultur” są cenione ze względu na wspaniałą atmosferę i ogromną popularność wśród zwiedzających. Są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem  dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy uczestniczą w targach, prezentują atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę
– od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania, bliskich indywidualnym globtroterom.

Podczaj tegorocznej edycji Targów zostanie zorganizowany między innymi kolejny Festiwal Podróżników oraz Festiwal Książki Podróżniczej „W drodze”.
Pasjonaci podróży będą mieli możliwość udziału w spotkaniach z wybitnymi fotografami, autorami książek, globtroterami, odkrywcami oraz blogerami; odbędą się prezentacje oraz pokazy związane z obchodami 200 Lecia Łodzi Przemysłowej oraz Festiwal Smaki Regionów ( Ogólnopolski Festiwal Dań Regionalnych i Tradycyjnych w tym m.in. „Festiwal Zalewajki”), zostanie po raz pierwszy przyznana nagroda „Perły Województwa Łódzkiego”. Jest to nowy Konkurs skierowany do gmin z województwa, które zaprezentują swoje, może często nieznane i zapomniane miejsca, atrakcje kulturowe, sakralne i świeckie.
A to tylko niektóre z wydarzeń w jakich będzie można uczestniczyć odwiedzając nasze Targi, które w tym roku odbędą się w Atlas Arenie przy ul. Bandurskiego 7 w Łodzi.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału i włączenie się w program towarzyszący temu wydarzeniu.

Więcej szczegółów publikowanych będzie na bieżąco na stronie naszego profilu Facebook.


Już teraz zapraszamy do rezerwacji powierzchni.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz