19 Marca 2021

Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR 2021

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo, 

Miejska Arena Kultury i Sportu podjęła decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji targów. Zapraszamy na nową edycję w dniach 19-21 marca 2021 roku.

Z wyrazami szacunku

Zespół Targów Turystycznych NA STYLU KULTUR

 

Targi Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, odmiennych kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście – w Łodzi – wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie. Od lat specjalizujemy się w promocji zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku turystycznego.

Podczas poprzedniej jubileuszowej edycji Targów gościliśmy ponad 200 wystawców z kraju i za granicy, a liczba osób odwiedzających Targi wyniosła 10.063. Targi ,,Na Styku Kultur” uznawane są za źródło pomysłów i inspiracji dotyczących podróży po różnych regionach Polski. 

Tworzymy miejsce i klimat do zaprezentowania ofert turystycznych przygotowanych przez touroperatorów, biura turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty oraz ośrodki uzdrowiskowe, sanatoria, obiekty SPA, porty i przystanie. Do prezentacji dorobku kulturowego, walorów turystycznych i specyfiki regionalnej zapraszamy przedstawicieli państw, miast, regionów i organizacji turystycznych. Marka Targów „Na Styku Kultur” jest dobrze znana i rozpoznawalna, na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych turystycznych imprez targowych w Polsce.

Targi „Na Styku Kultur” są cenione ze względu na wspaniałą atmosferę i ogromną popularność wśród zwiedzających. Są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem  dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy uczestniczą w targach, prezentują atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę – od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania, bliskich indywidualnym globtroterom.

Podczaj tej edycji Targów zostanie zorganizowany kolejny łódzki Festiwal Podróżników. Pasjonaci podróży będą mieli możliwość udziału w spotkaniach z wybitnymi fotografami, autorami książek, globtroterami, odkrywcami oraz blogerami. 

Targi powrócą wiosną z kolejnymi propozycjami podróży i formami spędzania wolnego czasu.
Więcej szczegółów na stronie i na profilu Facebook.

Organizatorem targów jest Miejska Arena Kultury i Sportu.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz