Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - Edycja: 2021-05-21 - 2021-05-23

O Targach

Targi Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, odmiennych kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście – w Łodzi – wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie. Od lat specjalizujemy się w promocji zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku turystycznego. Podczas poprzedniej jubileuszowej edycji Targów gościliśmy ponad 200 wystawców z kraju i za granicy, a liczba osób odwiedzających Targi wyniosła 10.063. Targi ,,Na Styku Kultur” uznawane są za źródło pomysłów i inspiracji dotyczących podróży po różnych regionach Polski. 

Tworzymy miejsce i klimat do zaprezentowania ofert turystycznych przygotowanych przez touroperatorów, biura turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty oraz ośrodki uzdrowiskowe, sanatoria, obiekty SPA, porty i przystanie. Do prezentacji dorobku kulturowego, walorów turystycznych i specyfiki regionalnej zapraszamy przedstawicieli państw, miast, regionów i organizacji turystycznych. Marka Targów „Na Styku Kultur” jest dobrze znana i rozpoznawalna, na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych turystycznych imprez targowych w Polsce.

Targi „Na Styku Kultur” są cenione ze względu na wspaniałą atmosferę i ogromną popularność wśród zwiedzających. Są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem  dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy uczestniczą w targach, prezentują atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę – od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania, bliskich indywidualnym globtroterom.

Podczaj tej edycji Targów w ramach współpracy z redakcją National Geographic Polska zostanie zorganizowany kolejny łódzki Festiwal Podróżników National Geographic. Pasjonaci podróży będą mieli możliwość udziału w spotkaniach z wybitnymi fotografami, autorami książek, globtroterami, odkrywcami oraz blogerami. 

Targi powrócą wiosną z kolejnymi propozycjami podróży i formami spędzania wolnego czasu.
Więcej szczegółów na stronie i na profilu Facebook.

Organizatorem targów jest Miejska Arena Kultury i Sportu.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz