XXV Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - Edycja: 2019-03-22 - 2019-03-24

Strefa ,,Lataj z Łodzi"

Strefa ,,Lataj z Łodzi"

FB

PORT LOTNICZY ŁÓDŹ
W tym roku na zwiedzających czekać będzie wyjątkowo dużo atrakcji, ofert specjalnych i konkursów z nagrodami. W organizowanej przez lotnisko strefie „Lataj z Łodzi” będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać bilety lotnicze z Łodzi do Monachium linią lotniczą Lufthansa, voucher ze zniżką na ofertę Rainbow oraz zestawy gadżetów z lotniska. W strefie „Lataj z Łodzi” będą obecni także nasi partnerzy: linie lotnicze Lufthansa oraz biura podróży Rainbow i Neckermann. Wspólnie będziemy promować loty z łódzkiego lotniska m.in. do Monachium, Burgas, Antalyi czy na Zakynthos. Na chętnych czekać będą specjalne zniżki i promocje, konkurs z biletami lotniczymi oraz drobne gadżety.

LUFTHANSA
W strefie „Lataj z Łodzi” będzie również obecna linia lotnicza Lufthansa, która oferuje bezpośrednie loty z Łodzi do Monachium. W czasie tarów będzie można sprawdzić dokąd polecimy z Łodzi z przesiadką w Monachium, jakie są popularne destynacje i gdzie sprawdzić ceny połączeń. Do dyspozycji zwiedzających będą również okulary VR, dzięki którym będzie się można przenieść na pokład samolotu i poczuć przedsmak podróży. Największą atrakcją będzie konkurs, w którym główną nagrodą będą bilety lotnicze.

RAINBOW
Biuro Rainbow weźmie udział w targach turystycznych. Na stoisku będzie się można zapoznać z ofertą Lato 2019 jak i z produktem egzotycznym przygotowanym na kolejny sezon zimowy. Będzie okazja porozmawiać o szczegółach oferty i dokonać zakupu wycieczek. Na lato 2019 Rainbow przygotował wyloty z Łodzi do miejsc cieszących się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W tym roku z Łodzi polecimy do Burgas w Bułgarii, do Antalyi na Riwierę Turecką i na grecką wyspę Zakynthos. Przedstawiciele biura obserwują zwiększone zainteresowanie wylotami z Łodzi. Do końca lutego sprzedano już ponad 1000 miejsc.

NECKERMANN
Na stoisko zaprasza także jeden z największych polskich touroperatorów Neckermann. Poszukując wymarzonego miejsca na wakacje, będzie można zapoznać się z propozycjami biura podróży oferującego mieszkańcom województwa łódzkiego bezpośrednie wyloty na słoneczną Dominikanę oraz do Bułgarii. Ci, którzy zdecydują się na zakup wycieczki z portfolio touroperatora podczas eventu otrzymają 5% zniżkę. Z Neckermannem poczujemy klimat wypoczynku i dobrej zabawy jeszcze przed wakacjami – na tych, którzy najlepiej zakręcą kołem fortuny czekają vouchery i zniżki na wakacje oraz atrakcyjne niespodzianki.

razem nastykukultur

Konkursy
23.03. (Sobota): 16.30-16.50
24.03. (Niedziela): 14.00-14.20
Miejsce: ScenaBądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz