VIII Salon Ciekawej Książki - Edycja: 2018-11-16 - 2018-11-18

VIII Salon Ciekawej Książki

Wszystkich pasjonatów literatury i nie tylko zapraszamy do odwiedzenia Salonu Ciekawej Książki. Tegorocznym hasłem przewodnim targów jest „Nie ma Polski bez literatury”.

Salon Ciekawej Książki jest strefą promocji dobrej książki, wymiany myśli, poglądów i dyskusji, miejscem spotkań literackich ze znanymi autorami i ludźmi kultury. Miłośnicy czytania będą mieli możliwość zapoznania się z nowościami rynku księgarskiego i nabycie ich po promocyjnych cenach.

Wystawcami są polskie wydawnictwa, hurtownie książek, księgarnie, antykwariaty oraz instytucje kultury, stowarzyszenia związane z rynkiem książki w Polsce. Podczas targów będzie można zapoznać się z bogatą ofertą wydawnictw prezentujących wszystkie gatunki literackie począwszy od literatury pięknej, sensacyjno-kryminalnej, popularnonaukowej i naukowej, literatury faktu oraz komiksu. Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w spotkaniach autorskich (LINK):

Dla najmłodszych czytelników przygotowaliśmy warsztaty połączone z akcentami artystycznymi. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników i fanów gier planszowych nawiązujących do 100-lecia odzyskania Niepodległości.Zapraszamy również do strefy bookcrossingu, to okazja do znalezienia dla siebie ciekawej lektury, ale też podzielenia się nią z innymi. Ciekawym wydarzeniem będzie escape room poświęcony Józefowi Piłsudskiemu. Dla miłośników historii Łodzi w niedzielne popołudnie zostanie zorganizowany spacer z autorkami ,,Przewodnika literackiego po Łodzi” na który serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem imprez towarzyszących (LINK):

Kultura nie musi być droga i dlatego bilet jednorazowy kosztuje tylko 3 zł, a dla dzieci do lat 10 wstęp jest bezpłatny. W tej samej cenie biletu będzie można zwiedzić Targi Prezentów Świątecznych MIKOŁAJEK. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne na stronie www.salonciekawejksiazki.pl


Rozpocznij wielką przygodę z nową książką na Salonie Ciekawej Książki w Łodzi!


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Godziny zwiedzania
• 2018-11-16 - od 10:00 do 18:00
• 2018-11-17 - od 10:00 do 18:00
• 2018-11-18 - od 10:00 do 17:00

Tereny targowe
• Hala Expo – Łódź, al. Politechniki 4

Kontakt:
Agnieszka Antoniewicz - Kierownik Projektu
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 605 630 852; 42 272 15 85

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz