II Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego - Edycja: 2017-09-27 - 2017-09-28

II Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

Celem targów jest zaprezentowanie mieszkańcom Łodzi i regionu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku. Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego to także możliwość spotkań z ekspertami , prezentacje firm, podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w warsztatach i szkoleniach oraz niepowtarzalna szansa zdobycia wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia pragniemy położyć szczególny nacisk na kształtowanie rozwoju osobistego oraz stworzyć forum wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi.

Targi będą skierowane do osób bezrobotnych jak i wszystkich zainteresowanych podjęciem lub zmianą dotychczasowej aktywności zawodowej, autorozwojem i podniesieniem własnych kwalifikacji oraz studentów i absolwentów.
Organizacja Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz rosnące zapotrzebowanie na pracowników określonych branż. To wydarzenie rekrutacyjne, które pozwoli zapoznać się z ofertami firm, m.in. z branży finansowej, informatycznej, handlowej, motoryzacyjnej, elektronicznej, medycznej czy produkcyjnej. Do udziału w targach zapraszamy również agencje pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego, firmy i instytucje szkoleniowe, szkoły językowe oferujące darmowe kursy finansowane z funduszy unijnych.

Zapraszam Państwa do skorzystania z naszej oferty i uczestnictwa w Targach.

 

KONTAKT:

Kierownik projektu - Kamila Berezińska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (42) 639 90 53
tel. kom. 605 630 853

Specjalista ds. Promocji - Weronika Wiśniewska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (42) 633 10 69
tel. kom. 607 173 422Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz