X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - Edycja: 2017-10-13 - 2017-10-15

2 FORUM ALERGII

beznazwy

2 Forum Alergii

niedziela, 15 października 11:00 - 15:00

Po udanej premierze FORUM ALERGII w minionym roku, które dostarczyło odpowiedzi na pytania o astmę, źródła alergii i jaka jest różnica między alergią pokarmową a zaburzeniami tolerancji pokarmowej, w tym roku Targi Natura Food i beECO ponownie zaprosiły redakcję Magazynu Hipoalergiczni, by podpowiedziła uczestnikom wydarzenia - jak jeść i czego nie jeść, by uniknąć alergii. 

godz. 11.00 – 11.10         Otwarcie 2 Forum Alergii
prowadzenie:                    Żaneta Geltz (redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni)

godz. 11.10 – 12.30         Dieta alergika, choroby autoimmunologiczne
prowadzenie:                    Żaneta Geltz, dr D. Myłek, Davina Reeves Ciara

godz. 12.30 – 13.00         Lunch break

godz. 14.00 – 15.00         Wystąpienia HIPOALERGICZNA ŚCIEMA 
prowadzenie:                     Żaneta Geltz (redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni)

 • Alergia zależy od Twoich zakupów
 • Środki czyszczące czy środki toksyczne?
 • Jak kupić bezpieczny kosmetyk?
 • Certyfikaty godne zaufania
 • Ściąga do portfela NA WYNOS – konserwanty, zapachy, barwniki
 • Hipoalergiczny talerz – wytyczne Uniwersytetu Harvard
 • Jak zmienić nawyki? Chudniesz od zdrowego pożywienia?
 • Inspiracje do transformacji jedzenia
 • Jaką wodę? Jaką sól? Jaki cukier?
 • Jak oczyścić i odkwasić organizm?
 • Plaga pasożytów - jak skutecznie diagnozować?
 • Lektura bez ściemy, czyli co czytać?

Osoby, które szukają konkretnych rozwiązań i przykładów, zapraszamy na stoisko HIPOALERGICZNI, gdzie można zwiedzić miniaturę DOMU ALERGIKA, a głównie propozycji SPIŻARNI ALERGIKA, która jest pomocna nie tylko dla tych, którzy już  teraz borykają się z alergiami pokarmowymi i zaburzeniami tolerancji pokarmowej, ale rownież tych, którym bliski jest temat zdrowego żywienia. Stoisko nr 40.

DOM ALERGIKA DEMO OD 2017 HIPOALERGICZNI

Prowadzenie:

geltz
Żaneta Geltz
 - pomysłodawca magazynu Hipoalergiczni i jednocześnie dyrektor kreatywny w agencji Geltz Media w Poznaniu. Doradza podmiotom polskim i zagranicznym w zakresie marketingu i komunikacji z konsumentami. Jest inicjatorem specjalistycznego portalu przeznaczonego dla społeczności alergików i osób zorientowanych na minimalizowanie ryzyka alergii w swoim życiu. Razem ze swoim zespołem redakcyjnym Akademii Alergii bada różne obszary zjawiska alergii, astmy i atopii. Podjęła współpracę z duńskimi ekspertami i toksykologami, by przenieść skandynawskie standardy i recepty na bezpieczniejsze życie na polski grunt. Chętnie podejmuje dialog ze środowiskiem lekarskim i wydawniczym, aby dostarczyć Polakom jak najbardziej rzetelne informacje i porady.

 

myek
Dr n. med. Danuta Myłek
 – specjalista w zakresie alergologii i dermatologii, jest dyrektorem Przychodni Alergologicznej „ALERGIA” w Stalowej Woli i właścicielem Centrum Alergii „PROGRES” w Stalowej Woli. Jedyny polski członek American College of Asthma, Allergy and Clinical Immunology, oraz członek European Academy of Allergy and Clinical Immunology, Polskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego-Sekcji Medycyny Psychosomatycznej. Autorka książek o alergii i książki “Od lekarza do kucharza”.

 

davina
Davina Reeves Ciara
- aktorka teatralna, prezentaerka telewizyjna i promotorka zdrowej kuchni. Odniosła sukces w Nowym Yorku, wygrywając tytuł miss NY. w Stanach Zjednoczonych poznała swojego męża Ireneusza Ciarę i postanowiła zamieszkać w Polsce.Razem z mężem prowadzi program "Żywienie Terapeutyczne", jest ambasadorką marki Cool Mama.

 

 

 

 

Pobierz Program 2 Forum AlergiiBądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz