XXIII Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - Edycja: 2017-03-17 - 2017-03-19

XXIII Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

W terminie 17 – 19 marca  2017 roku odbędzie się XXIII edycja Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Wydarzenie odbędzie się w hali Expo-Łódź.
Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR to wyjątkowe przedsięwzięcie zarówno o charakterze targowym, jak i kulturalnym, dające możliwość zapoznania się z walorami turystycznymi regionów Polski i Europy, a także z ich kulturą, tradycją i historią.

Targi NA STYKU KULTUR są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i, co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem  dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy pojawiają się na targach, prezentują bardzo atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę - od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi i gadżety pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania bliskich globtroterom.

Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie pod hasłem DAJ SIĘ URZEC!, a regionem partnerskim jest MAZOWSZE. Hasło przewodnie targów powiązane jest z ogłoszeniem 2017 rokiem Wisły. Program imprez towarzyszących oraz strefy tematyczne powiązane będą z rzekami i ofertą turystyczną z nimi związanymi, ale nie tylko.

Funkcję miasta partnerskiego, zaś objął PIOTRKÓW TRYBUNALSKI.

W przestrzeni wystawienniczej wydzielone zostaną strefy: Mocnych Wrażeń, All Inclusive oraz EKOpodróżnika.

Strefa All Inclusive, to przede wszystkim prezentacja ofert biur podrózy, touroperatorów, zagranicznych regionów oraz hoteli.
Miłośnicy Mocnych Wrażeń będą mogli poszukać oferty szytej na miarę, przetestować najnowszy sprzęt turystyczny, czy porozmawiać z globtroterami. W strefie swoją ofertę zaprezentują gestorzy ekstremalnych atrakcji turystycznych oraz turystyki kwalifikowanej i aktywnej. Będzie można spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej czy przetestować najnowszy sprzęt turystyczny.
W strefie EKOpodróżnika  zaprezentowane zostaną destynacje turystyczne powiązane
z ekologicznym trybem życie, ale również pomysły na ekonomiczne podróżowanie, takie jak samochody – campery czy elektrorowery.

Całości, jak zwykle dopełniają warsztaty plastyczne, ceramiczne, czy atrakcje dla dzieci i młodzieży, takie jak malowanie buzi, zamek dmuchany, pokazy taneczne i fittness.
  Nie zabraknie również spotkań z ciekawymi ludźmi i podróżnikami, którzy pokazują, że swoją pasję można realizować zawsze i wszędzie. Szczegóły wkrótce w programie targów.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz