W terminie 23 – 24 listopada 2016 r.  w Łodzi odbędą się Targi Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii. W ramach Targów Efektywności Energetycznej i OZE  zaprezentowane zostaną  rozwiązania pozwalające na właściwe gospodarowanie energią, technologie służące optymalizacji jej zużycia, urządzenia pozwalające na wytwarzanie energii z „czystych źródeł” a także rozwiązania z zakresu termomodernizacji obiektów i podnoszenia efektywności energetycznej.

logo wstepne

Prezentacja targowa obejmować będzie także ofertę w zakresie doradztwa i finansowania inwestycji przyjaznych dla środowiska w kontekście przyznanych regionowi łódzkiemu środków finansowych na lata 2014-2020.

Jednym z wyzwań współczesnych czasów jest zaspokojenie potrzeb energetycznych. Zarówno wzrost efektywności energetycznej gospodarki, jak i ogólne zmniejszenie zużycia energii poprzez racjonalizację jej wykorzystania, a także zwiększenie udziału odnawialnych źródeł energii w bilansie energetycznym stają się celami warunkującymi dalszy trwały i zrównoważony rozwój gospodarczy.

Targi Efektywności Energetycznej i OZE  są znakomitym miejscem do prezentacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu energetyki przedstawicielem jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni, administratorom nieruchomości, architektom i inżynierom  a także gospodarstwom domowym z województwa łódzkiego. Targi będą okazją do wymiany poglądów, dyskusji o przyszłości energetyki, a także platformą aktywnej edukacji indywidualnych użytkowników w zakresie poszanowania energii i ochrony środowiska.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TARGACH EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ i OZE
Kontakt:
Kamila Berezińska, tel. 605 630 853, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Weronika Wiśniewska, tel. 607 173 422, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz