27 Stycznia 2021

II Targi MURAWA - Targi Pielęgnacji i Upraw Traw i Murawy

Opis wydarzenia

Atlas Arena ZAPRASZA na drugą edycję Targów Uprawy i Pielęgnacji Traw MURAWA. Impreza odbędzie się w dniach 27 – 28 stycznia 2021 roku.

Formuła imprezy opiera się na współpracy B2B, ale nie wyklucza uczestnictwa osób zaangażowanych w działalność w dziedzinie muraw sportowych. Ich rynek rozwija się bardzo dynamicznie, a zapotrzebowanie na tego typu produkty stale rośnie o czym mieliśmy okazję przekonać się podczas ubiegłorocznej, premierowej edycji Targów MURAWA. Nasza impreza będzie okazją do spotkania się z groundsmanami i greenkeeperami zajmującymi się każdym rodzajem murawy sportowej, firmami branżowymi, operatorami stadionów, ośrodkami sportu i rekreacji, oraz klubami i związkami sportowymi. Zainteresowanie pojawieniem się na listopadowych targach wyrazili już wystawcy z takich krajów jak: Niderlandy, Niemcy, Turcja, Wielka Brytania czy Włochy, dla których Polska, ze względu na rosnący poziom profesjonalizmu w tej dziedzinie, jest atrakcyjnym rynkiem.

W trakcie targów zaplanowano szereg paneli dyskusyjnych oraz prelekcji z udziałem specjalistów z Polski i Europy. Zaproszeni goście podzielą się wiedzą w zakresie ochrony roślin oraz pielęgnacji muraw na obiektach sportowych w całej Europie. Będą także forum wymiany doświadczeń w rozwiązywaniu problemów, z którymi na co dzień borykają się przedstawiciele branży.

Nasze targi na tle konkurencji wyróżnia dogodna lokalizacja w centrum Polski. Odwiedzający targi będą mieli dostęp do pełnej oferty produktów z niemal każdego segmentu branży, a nieprzypadkowy termin – spotykamy się w dniach 27 – 28 stycznia – pozwoli na optymalne złożenie zamówienia na asortyment, który w sklepach i centrach ogrodniczych pojawi się na wiosnę.

Wstęp dla wszystkich gości branżowych jest bezpłatny.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz