Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR 2020 - Edycja: 2020-05-29 - 2020-05-31

Strefa Relaksu Noclegowo

IMG 20200228 093353Noclegowo to polski portal rezerwacyjny, gdzie obecne są oferty noclegów z całej Polski. Nasz zespół tworzy kilkanaście osób. Łączy nas nie tylko praca, ale wspólne zainteresowania, dlatego taka zgrana z nas ekipa. Lubimy to co robimy i jesteśmy tu dla Was. Chcemy aby rozwiązania na Noclegowo były proste dla każdego gościa i gospodarza, dzięki czemu organizacja wyjazdu będzie kojarzyła się z radością, a nie utrapieniem. Jak powstało Noclegowo? Po prostu z pasji do samodzielnego podróżowania i odkrywania pięknych zakątków Polski.

Jakie będzie nasze stoisko? Z pewnością najbardziej zielone na targach! Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą odpocząć na wygodnych leżakach oraz poczęstować się smacznym jabłkiem lub po prostu z nami pogadać. Zawsze chętnie będziemy na Was czekać.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o konkursie! Gdy już do nas wpadniesz, koniecznie zrób sobie zdjęcie na naszym stoisku i wstaw na Instagrama. Najfajniejsze wybierzemy i nagrodzimy naszą pluszową owieczką, która jest idealną towarzyszką wszelkich podróży :)

Widzimy się!

 Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz