Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR 2020 - Edycja: 2020-05-29 - 2020-05-31

Jarmark Łaski oraz Festiwal Róż

Gmina Łask Festiwal Róż

Gmina Łask znajduje się w malowniczo położonej dolinie rzeki Grabi w zachodniej części województwa łódzkiego. Jak nas odwiedzić? Nic prostszego! Bliskość dróg ekspresowych S8 i S14 oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej sprawia, że z Łodzi do Łasku można dojechać w zaledwie 20 min.

Pokażemy Państwu wszystko co najlepsze w naszej gminie -  wspaniałą przyrodę i lokalne wydarzenia kulturalne. Od lat organizujemy tradycyjny Jarmark Łaski oraz Festiwal Róż. Podczas święta lokalnych producentów królowej kwiatów nie może zabraknąć ciekawych prelekcji, wystawy ponad setki odmian róż i rodzinnego pikniku. Miejski rynek zapełnia się pełnymi od kwiatów kramami, a koła gospodyń wiejskich prześcigają się serwując regionalne przysmaki. Na gości czeka widowiskowa parada bryczek i koncerty.
 
Na naszym stoisku spotkacie Państwo przedstawicieli gminy, Łaskiego Domu Kultury, miejskiej biblioteki, Lokalnej Grupy Działania „Dolina Rzeki Grabia” i oczywiście producentów róż. Będzie można zasięgnąć praktycznych rad i zakupić sadzonki po okazyjnych cenach. W ramach promocji historycznego Jarmarku Łaskiego w sobotę na głównej scenie targów wystąpi teatr Rebelia i zespół Roderyk. Ponadto zaoferujemy bezpłatne gadżety i informatory, w tym m.in.: mapy, ulotki z questami, pocztówki oraz buttony. 


Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz