III Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

Katalog wystawców

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
 • AUCHAN POLSKA SP. Z O.O.

  AUCHAN POLSKA SP. Z O.O.

  Warszawa

 • August Faller Sp. z o.o.

  Nowy Józefów 64e

  94-406 Łódź

  Polska

  T: 42 20 78 154

  E: 

  W: https://www.august-faller.com/pl/

  Firma August Faller jest czołowym dostawcą usług dla branży farmaceutycznej oraz producentem opakowań kartonowych, ulotek i etykiet. W Łodzi spółka funkcjonuje od października 2013 roku i stale rozwija swoje moce produkcyjne, wytwarzając do 700 milionów opakowań rocznie i zatrudniając już 160 osób.

 • Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.

  Nowy Józefów 36

  94-406 Łódź

  Polska

  T: 042 683 77 00

  E: 

  W: www.barry-callebaut.com

  Barry Callebaut jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości produktów kakaowych. Fabryka Barry Callebaut w Łodzi to jedna z najszybciej rozwijających się pod względem zatrudnienia jak i realizowanych inwestycji. Nowoczesne Centrum Usług Wspólnych jest integralną częścią i głównym wsparciem Grupy. Poprzez dynamiczny i efektywny rozwój łączy działania transakcyjne całej Europy.

 • Barry Callebaut SSC Europe Sp. z o.o.

  Wólczańska 180

  90-530 Łódź

  Polska

  T: 0 42 612 88 00

  E: 

  W: www.barry-callebaut.com

  Barry Callebaut jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości produktów kakaowych. Fabryka Barry Callebaut w Łodzi to jedna z najszybciej rozwijających się pod względem zatrudnienia jak i realizowanych inwestycji. Nowoczesne Centrum Usług Wspólnych jest integralną częścią i głównym wsparciem Grupy. Poprzez dynamiczny i efektywny rozwój łączy działania transakcyjne całej Europy.

 • Biedronka

  Żniwna 5

  62-025 Kostrzyn

  Polska

  W: www.pracawbiedronce.pl

  Jeronimo Martins Polska jest właścicielem największej sieci sklepów spożywczych w Polsce. Biedronka posiada ponad 2820 sklepów zlokalizowanych w ponad 1000 miejscowościach na terenie całego kraju. Firma zatrudnia ponad 65 000 osób.

 • BSH Sprzet Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

  Al. Jerozolimskie 183

  02-222 Warszawa

  Polska

  T: (22) 572-76-00

  W: www.bsh-group.pl

  BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer. BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich fabrykach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań. BSH w Polsce posiada centra usług wspólnych, zlokalizowane także w Łodzi. Pracują one na potrzeby BSH na całym świecie. www.bsh-group.pl

 • CERAMIKA PARADYZ SP. Z O.O.

  PIOTRKOWSKA 61

  26-300 OPOCZNO

  Polska

  T: 44 736 43 80

  W: WWW.PARADYZ.COM

  Ceramika Paradyż to prawie 30 lat doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym. Na nasz sukces składa się wizja i odważne plany realizowane przez 1600 pracowników zatrudnionych w 5 nowoczesnych zakładach produkcyjnych.

  Laureat nagród: RED DOT za kolekcję TRAKT, Dobry Design 2016, Mecenas Łódzkiej Kultury, Lider Polskiej Gospodarki.

 • CNH Industrial Kutno Sp. z o.o.

  CNH Industrial Kutno Sp. z o.o.

  Metalowa 15

  99-300 KUTNO

  Polska

 • Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

  Lodowa 93D

  93-232 Łódź

  Polska

  T: 42 253 11 00

  E: 

  W: www.coko-werk.de

  Coko-Werk Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

 • Conduent

  Gdańska 47/49

  90-729 Łódź

  Polska

  E: 

  W: https://www.conduent.com/

  Conduent w Łodzi świadczy usługi z zakresu outsourcingu procesów biznesowych (BPO). Wspieramy naszych zagranicznych klientów w obszarach takich jak: księgowość, finanse, kadry i płace oraz administracja biurowa. Z nami możesz spełnić marzenie o interesującej i satysfakcjonującej pracy w międzynardowym środowisku. Szukamy ludzi:

  - z dobrą znajomością języka angielskiego oraz dodatkowego języka obcego: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego, niderlandzkiego, fińskiego, norweskiego, tureckiego, bułgarskiego, rumuńskiego, rosyjskiego lub węgierskiego.

 • Dachser Sp. z o.o.

  Sosnowiec 15B

  95-010 Stryków

  T: 42 279 02 72

  E: 

  W: www.dachser.pl

  Dachser to globalny operator logistyczny. Oferuje kompleksową logistykę transportu drogowego, lotniczego i morskiego, magazynowania oraz usługi dodatkowe. Grupa posiada struktury w 44 państwach i 396 lokalizacji na całym świecie, w których zatrudnia ponad 30 tys. osób, obsługując rocznie 82 mln przesyłek o wadze blisko 40 mln ton.

 • Decathlon Logistics

  Al. Ofiar Terroryzmu 11 września 14

  92-410 Łódź

  Polska

  T: 422594800

  E: 

  W: https://facebook.com/DecathlonCARLodz/

  Magazyn Decathlon Łódź to drugi w Polsce magazyn Decathlon powstały w 2017 roku. Wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami - witalnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

 • DHL Supply Chain

  Komitetu Obrony Robotników 45 D

  02-146 Warszawa

  E: 

  W: www.logistics.dhl/pl

  DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

 • DSV Road Sp. z o.o.

  Niciarniana 49C

  92-320 Łódź

  Polska

  T: 42 299 75 33

  E: 

  W: www.pl.dsv.com

  DSV Road Sp. z o.o. jest jedną z czterech spółek Grupy DSV obecnych w Polsce. DSV Road świadczy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe międzynarodowe i krajowe. Specjalizujemy się w obsłudze transportów drobnicowych, częściowych i całopojazdowych oraz projektów transportowych szytych na miarę potrzeb naszych klientów.

 • Emerson

  Kurczaki 132

  93-331 Łódź

  Polska

  E: 

  W: http://www.asconumatics.eu/pl

  Firma Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, Missouri (USA), to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie.

 • FAIR Personal + Kwalifikacje Sp. z o. o.

  Mostowa 13/1

  87-100 Toruń

  Polska

  T: 56 644 76 90

  E: 

  W: www.fair-torun.pl

  Od 18 lat zajmujemy się rekrutacją pracowników zainteresowanych pracą w Polsce, w Niemczech lub Holandii. Zapewniamy swoim pracownikom legalną pracę, jasne zasady współpracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji, pomoc oraz opiekę Konsultantów.

 • FRESENIUS KABI POLSKA SP Z O O

  WARSZAWA / KUTNO

  Polska

  E: 

  W: www.fresenius-kabi.pl

  Naszym celem i misją jest ratowanie i poprawa jakości życia ciężko i przewlekle chorych pacjentów w domach i szpitalach. Robimy to dzięki innowacyjnym lekom najnowszej generacji. Zgodnie z naszą filozofią na rzecz życia, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić niezbędne leki i technologie osobom, które opiekują się pacjentami i poszukują najlepszych rozwiązań dla wyzwań, którym muszą stawić czoła.

  Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Fresenius Kabi, która zatrudnia ponad 33 000 pracowników na całym świecie. Zajmujemy wiodącą pozycję w zakresie płynoterapii i żywienia klinicznego w Europie oraz w wielu krajach Ameryki Łacińskiej i Azji. W Polsce siedziba firmy mieści się w Warszawie. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny w Kutnie.

  Jesteśmy dumni, że nasi pracownicy pracują z nami od wielu lat, często od początku istnienia zakładu. To dzięki współpracy dobrze dobranego i zgranego zespołu opracowaliśmy technologię i osiągnęliśmy sukces rynkowy. Nasze kroplówki są podawane pacjentom w co drugim szpitalu w Polsce, a także w większości krajów europejskich.

  Adres Warszawa:

  AL. JEROZOLIMSKIE 134

  tel +223456789

  02-305 WARSZAWA

  Adres Kutno:

  SIENKIEWICZA 25

  tel .+243550800

  99-300 KUTNO

 • Fuji Seal Poland sp. z o.o.

  Wschodnia 2

  99-300 Kutno

  Polska

  T: +48 24 355 93 00

  E: 

  W: http://www.fujiseal.com

  Grupa Fuji Seal jest wiodącym dostawcą opakowań i maszyn dla szybko rozwijającego się rynku dóbr szybko zbywalnych. Firma została założona w Japonii w 1897 roku w celu produkcji drewnianych szpuntów do beczek z Sake; w 1958 roku, założyciel nowoczesnej firmy wynalazł pierwszą etykietę termokurczliwą. Ponad 50 lat później, firma funkcjonuje nadal jako firma rodzinna, notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tokio i działa na skalę globalną prowadząc działalność produkcyjną w Japonii, Azji, Europie i USA. Grupa Fuji Seal zatrudnia ponad 4000 osób na całym świecie, a jej roczny obrót wynosi ponad 1 miliard dolarów. Fuji Seal nadal specjalizuje się w produkcji etykiet typu Shrink Sleeve (rękaw termokurczliwy), asortyment produktów został wzbogacony również o etykiety Pressure Sensitive, torebki typu Spouted Pouches (z ustnikiem) i maszyny pakujące. Działalność firmy Fuji Seal w Europie obejmuje 7 zakładów produkcyjnych wytwarzających pełny asortyment produktów i zaopatrujących największych globalnych i europejskich producentów dóbr konsumpcyjnych. Fuji Seal Polska Sp. z o.o. jest najnowszym i największym z zakładów produkcyjnych, działającym w specjalnie zbudowanych halach wyposażonych w najnowszy sprzęt do produkcji i zatrudniającym około 500 pracowników.

  Grupa Fuji Seal zawsze słucha uważnie wymagań i wniosków klientów odnośnie opakowań, aby zapewnić lepsze rozwiązania. Naszą wizją jest być zawsze pierwszym wyborem klientów jako partner; oferujemy zróżnicowane produkty i usługi dzięki zrozumieniu potrzeb klientów, dotyczących pakowania.

 • Fujitsu

  Textorial Park ul. Fabryczna 17

  90-344 Łódź

  Polska

  T: 42 271 30 01

  E: 

  W: http://www.therealdeal.pl/

  Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym pełen zakres produktów, rozwiązań i usług technologicznych. Korzystamy z naszego doświadczenia oraz siły technologii ICT, aby wraz z naszymi klientami kształtować przyszłość globalnej społeczności.

 • GEALAN Polska Sp. z o.o.

  Rudzka 31

  95-030 Rzgów

  Polska

  E: 

  W: www.gealan.pl

  Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej.