VIII Salon Ciekawej Książki

Spotkania z autorami - SCK 2018

SPOTKANIA AUTORÓW NA STOISKU
godz. nazwiska autora wydawnictwo nr stoiska
16 listopada piątek
13.00-14.00 Agnieszka Frączek Wydawnictwo Literatura 35
11:00-13:00 Andrzej Ziemowit Zimowski Wojewódzka Biblioteka Publiczna 37
14.00-15.00 Andrzej Żak Wydawnictwo BIS 40
12.00-13.00 Andrzej Żak Wydawnictwo Akapit-Press 36
12.00-13.00 Emilia Kiereś Wydawnictwo Akapit-Press 36
11.00-12.00 Ewa Karwan-Jastrzębska Wydawnictwo Akapit-Press 36
13.30-14.30 Grażyna Bąkiewicz Wydawnictwo Nasza Księgarnia 21
11.30-12.30 Katarzyna Wasilkowska Wydawnictwo Literatura 35
11.15-12.15 Magdalena Podbylska Wydawnictwo BIS 40
13:00-15:00 Małgorzata Skwarek-Gałęska Wojewódzka Biblioteka Publiczna 37
12.45-13.45 Monika Kowaleczko-Szumowska Wydawnictwo BIS 40
od piątku do niedzieli Thomas Arnold Wydawnicwo Vectra 7
17 listopada sobota
12.00-13.00 Ałbena Grabowska Wydawnictwo Marginesy 27
15.30-17.30 Andrzej Chyży, Elżbieta Żukowska Wydawnictwo Kurc 49
13.00 Barbara Mikulska Wydawnictwo Alegoria 38
13.30-15.00 Dariusz Staniszewski Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Łodzi 37
12.00-13.30 Dorota Filipczak, Marek Czuku Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Łodzi 37
12.30-14.00 Edward Lutczyn Wydawnictwo BIS 40
15.30-17.30 Elżbieta Żukowska, Andrzej Chyży Wydawnictwo Kurc 49
14.00-15.00 Grażyna Bąkiewicz Wydawnictwo Literatura 35
13.00-14.00 Iza Klebańska Wydawnictwo Literatura 35
16.00-17.00 Iwona Całą Wydawnictwo Literatura 35
12.00-13.00 Kalina Jerzykowska Wydawnictwo Literatura 35
13.00-14.00 Katarzyna Borys Wydawnictwo Akapit-Press 36
15.00-16.00 Maciej Szymanowicz Wydawnictwo Literatura 35
12.00-13.00 Marta Galewska-Kustra Wydawnictwo Nasza Księgarnia 21
15.00-17.00 Melissa Darwood Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Łodzi 37
16.00-17.00 Michał Ogórek Agora 53
11.00-12.00 Paweł Wakuła wręczenie nagród na scenie 35
od piątku do niedzieli Thomas Arnold Wydawnicwo Vectra 7
13.00-15.00 Wojciech Chmielarz Marginesy 27
18 listopada niedziela
12.00-14.00 Andrzej Chyży, Elżbieta Żukowska Wydawnictwo Kurc 49
13.00-14.00 Dorota Combrzyńska-Nogala Wydawnictwo Literatura 35
12.00-14.00 Elżbieta Żukowska, Andrzej Chyży Wydawnictwo Kurc 49
12.00-13.30 Jacek Wystop Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Łodzi 37
12.00-13.00 Joanna Kmieć Wydawnictwo Akapit-Press 36
14.00-15.00 Kalina Jerzykowska Wydawnictwo Literatura 35
14.00-16.00 Stefan Tűrschmid Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Łodzi 37
od piątku do niedzieli Thomas Arnold Wydawnicwo Vectra 7