XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

Międzynarodowy Kongres Biogospodarki Łódzkie 2018

Międzynarodowy Kongres Biogospodarki Łódzkie 2018

Rejestracja na tegoroczną edycję Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki Łódzkie 2018 już trwa. Można jej dokonać pod adresem http://www.bioeconomy.lodzkie.pl/

24 września ponad 800 osób spotka się w Łodzi,  by połączyć siły i dyskutować, dzielić się wiedzą i pomysłami w zakresie ekologicznych postaw biznesowych oraz możliwości spowolnienia procesu eksploatacji środowiska naturalnego. W tym roku kluczowe tematy związane będą zatem z walką ze smogiem, cyfryzacją w obiegu zamkniętym, nowoczesnymi technologiami w biogospodarce, żywnością wysokiej jakości. Jeden z wykładów poruszy też tematykę ekohydrologii, a więc wzajemnego oddziaływania roślinności na cykl hydrologiczny. Eksperci zajmą się również tematem biorafinerii oraz działań gmin sprzyjających środowisku. Przedmiotem rozmów będą innowacyjne technologie oraz inicjatywy pozytywnie wpływające na otaczający nas świat. Program tegorocznego Kongresu to miks wykładów i paneli dyskusyjnych. Będą Państwo poruszali sprawy, które są najważniejsze z punktu widzenia wyzwań społecznych, naukowych, ekonomicznych i politycznych w zakresie realizacji wizji biogospodarki. Poznamy też przykłady osiągania celów biznesowych realizowanych z poszanowaniem środowiska i zasobów naturalnych.

300x250

Międzynarodowy Kongres Biogospodarki to wydarzenie dla wszystkich, którzy są zainteresowani wymianą wiedzy i praktycznymi rozwiązaniami w zakresie biotechnologii przemysłowej w biogospodarce cyrkularnej, żywności funkcjonalnej, budowie zielonych domów i całych biomiast, powstawaniu biorafinerii, a także zeroenergetycznych biospołeczności.