XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

Finał konkursu „TYGIEL SMAKÓW” 2018

Finał  konkursu  „TYGIEL SMAKÓW” 2018

W dniach 12-14 października 2018 r. w Hali Expo – Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi, podczas NATURA FOOD 2018, odbędzie się XI wojewódzki konkurs produktów tradycyjnych „TYGIEL SMAKÓW”’ organizowany przez Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Celem konkursu „Tygiel Smaku” jest identyfikacja i promocja produktów o charakterze lokalnym, wytwarzanych tradycyjnymi metodami, stanowiących element dziedzictwa kulinarnego i tożsamości mieszkańców, mogących stanowić rozpoznawalną markę regionu.

Do konkursu można zgłosić maksymalnie dwa produkty w 7 kategoriach:

  • mięso świeże oraz produkty mięsne,
  • wyroby piekarnicze i cukiernicze,
  • gotowe dania i potrawy,
  • napoje (alkoholowe i bezalkoholowe),
  • sery i inne produkty mleczne
  • inne produkty, w tym: oleje i tłuszcze (masło, margaryna itp.), miody, produkty  rybołówstwa, ryby, itp), które charakteryzują się wysoką jakością i wyjątkowością, posiadają minimum 25 letnią tradycję wytwarzania, są związane z kulturą, historią województwa łódzkiego oraz są wytwarzane na terenie województwa łódzkiego. 

tygiel1Ubiegłoroczni zwycięzcy

Produkty zgłoszone do konkursu w 2018 roku:

1)Pierogi z serem i malinami – KOWAL Aleksandra Kowalska

2)Gołąbki domowe - KOWAL Aleksandra Kowalska

3)Sok pomidorowy- Przetwórstwo Owoców i Warzyw „DROS”

4)Maślanka naturalna MU – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART-MILK w Sieradzu

5)Kefir - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART-MILK w Sieradzu

6)Kiełbasa Szlachecka - „Dobry Smak" - Paweł Mikuś

7)Pieczona kiełbasa - „Dobry Smak" - Paweł Mikuś

8)Kefir naturalny- KLIMEKO Sp. z o.o. sp.k.

9)JeMy coconut yogurt alternative - Zakład Produkcji Spożywczej Rafał Szewczyk

10) Miód chabrowy - Gospodarstwo Pasieczne "Pszczeli Gaj" Justyna Babicka

11) Miód akacjowy - Gospodarstwo Pasieczne "Pszczeli Gaj" Justyna Babicka

12) Makaron Wstążka ze świeżych jaj 400 g -

13) Kefir - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie

14) Śmietanka 30% - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie

15) Kiełbasa z dziczyzny - Przetwórstwo Mięsno- Wędliniarskie Jacek Podgórniak

16) Szynka z dzika - Przetwórstwo Mięsno- Wędliniarskie Jacek Podgórniak

17) Jabłko suszone bez skórki 100% - AMKEZ FOOD Sp. z o.o.

18) Burak suszony 100% - AMKEZ FOOD Sp. z o.o.

19) Kiełbasa Swojska w słoiku - Rolniczy Handel Detaliczny, Jan Lisiecki, Zakład Produkcji Żywności

20) Salceson z Kazimierza - Rolniczy Handel Detaliczny, Jan Lisiecki, Zakład Produkcji Żywności

21) Sernik z Koluszek - PPHU Zakład Piekarski Elżbieta Olszyńska

22) Chleb jaglany z Koluszek - PPHU Zakład Piekarski Elżbieta Olszyńska

23) Miód gryczany - Pasieka w Lipce Dariusz Serafiński

24) Miód rzepakowy - Pasieka w Lipce Dariusz Serafiński

25) Sok wiśniowy - Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr

26) Sok jabłkowy z kwiatem z bzu czarnego - Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr

27) Ekologiczny kwas chlebowy na miodzie - EKO-NATURA S.C. A. Dadusz, P. Oleszczak

28) Napój „Jałowiec” z Piotrkowa Trybunalskiego - PPHU "DUNINEX II" s.c. T. Sakrajda, P. Sakrajda

29) Kiełbasa z szynką i schabem - Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Koniarek" Andrzej Koniarek

30) Szynka tradycyjna - Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Koniarek" Andrzej Koniarek

31) Ogórki Dworskie na occie jabłkowym - "ZPHU MORYŃ" Włodarczyk i Moryń s.j

32) Dżem ze Smrodziny (czarnej porzeczki) - Łukasz Ceroń

33) Dżem z bzu czarnego - Łukasz Ceroń

34) Pralina dynia z jarzębiną - Zakład Cukierniczy R. Dybalski, B.Dybalska s.c.

35) Pralina czarna porzeczka w białej czekoladzie - Zakład Cukierniczy R. Dybalski, B.Dybalska s.c.

36) Konfitura szlachecka z wiśni - Czesław Maszczyk

37) Wiśniówka na miodzie - Czesław Maszczyk

38) Piwo Ciemne Korzenne – Herbowe - Marek Kaczorowski PIWOMAR- BROWAR KOREB

39) Miód wiesiołkowy - Rejonowe Koło Pszczelarzy w Łęczycy

40) Miód z pigwą - Rejonowe Koło Pszczelarzy w Łęczycy

41) Ser dojrzewający z kozieradką - Gospodarstwo Rolne Joanna i Przemysław Nasarzewscy

42) Miód kremowany z Brzezin - Specjalistyczne Gospodarstwo Pszczelarskie, Łukasz Gładys

43) Groseran Królewski - Monika Lasoń GROSER

44) Sok 100% z czarnej porzeczki - Tłocznia Soków Owocowych VERO Dariusz Kuna

45) Kluski żelazne - Gospodarstwo agroturystyczne "WARYCHOWO"

46) Ogórki Mikroorganiczne z Warychowa - Gospodarstwo agroturystyczne "WARYCHOWO"

47) Pasztet z karpia - PPHU HORYZONT Wojciech Oleśko

48) Paprykarz Sereczyński - PPHU HORYZONT Wojciech Oleśko

49) Twaróg półtłusty - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łasku

50) Ser biały z rozmarynem – Kozia Farma Katarzyna Olszewska

51) Bułka owsiano – orkiszowa 80g - Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Ozorków

52) Skrzydełka faszerowane - Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Szadku

53) Chleb Polski - Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Szadku

54) Podpłomyk w stylu Alzackim - Sloth Food Bartłomiej Janicki