XXI Łódzkie Targi Edukacyjne

WIELKIE LEKCJE 2018

WIELKIE LEKCJE 2018

Tegoroczna edycja Łódzkich Targów Edukacyjnych to ciekawa oferta cyklu "Wielkie Lekcje...". Dzięki współpracy z naszymi partnerami opracowaliśmy nietuzinkowe tematy, które z pewnością zainteresują dzieci i młodzież, a także będą doskoanałym uzupełnieniem programu lekcji i urozmaiceniem dnia w szkole.

 

Wielkie Lekcje XXI Łódzkich Targów Edukacyjnych:

Wielka Lekcja projektowania gier planszowych (2 marca 2018 r. - piątek 14:00) 

Gry można tworzyć dla siebie, do szuflady, dla znajomych, projektować specjalnie na potrzeby firm, pod grant czy po to, by osiągnąć nowy rekord zbiórki na Wspieram.to. Pomimo różnych powodów, cel wciąż pozostaje identyczny - stworzenie działającej gry planszowej. Skąd powstają pomysły na gry planszowe? Na lekcji postaramy się wyjaśnić jak wygląda proces powstawania gier planszowych. No i sami postaramy się stworzyć jedną podczas zajęć.

prowadzenie: Maciej Jesionowski REBEL.pl

Wielka Lekcja projektowania

 Wielka Lekcja W-Fu (1 marca 2018 r. - czwartek 9:30)

WIELKA LEKCJA W-Fu (01.03.2018 r.) to propozycja dla nauczycieli, trenerów i oczywiście bohaterów każdej lekcji w-f-u, czyli uczniów, organizowana wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łodzi. Nasza fizyczność, motoryka i sprawność zależy od fundamentów czyli ćwiczeń związanych z wszechstronnym rozwojem. Tegoroczna edycja Wielkiej Lekcji W-Fu gimnastyka, taniec, taekwondo, szermierka, koszykówka.

prowadzenie: Elżbieta Nowak

lekcja WF u2

Wielka Lekcja Przesiębiorczości (1 marca 2018 r. - czwartek 11:00)

Wielka Lekcja Przedsiębiorczości - spotkanie z Prezesem Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.  W jaki sposób budować swoją karierę?  Jak skutecznie prowadzić własną firmę?  Które  kompetencje są niezbędne w skutecznej pracy menedżerskiej?  Jak skutecznie kształtować swój wizerunek i budować relacje z ludźmi? Na te pytania odpowie Prezes Zarządu ŁARR S.A. p. Przemysław Andrzejak - osoba z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim,  ekspert  w projektach restrukturyzacji,  konsolidacji grup kapitałowych oraz w fuzjach i przejęciach spółek.  Doradca w międzynarodowej promocji gospodarczej oraz strategii promocji regionów i miast. 

prowadzenie: Prezes Zarządu Przemysław Andrzejak

Wielka Lekcja Przedsibiorczoci

Wielka Lekcja Cyberbezpieczeństwa (1 marca 2018 r. - czwartek 13:00)

Wielka Lekcja cyberbezpieczestwa

Wielka Lekcja Historii - Legiony Polskie żołnierska droga do niepodległości (2 marca 2018 r. - piątek 11:00)

prowadzenie: Stanisław Świerkowski – Prezes Społecznego Komitetu Pamięci Józefa Piłsudskiego w Łodzi

Wielka Lekcja historii