XXI Łódzkie Targi Edukacyjne

Wielkie Lekcje

Wielkie Lekcje to wyjątkowe wydarzenie towarzyszące skierowane do uczniów. Podczas każdej edycji Targów powstaje unikatowy plan lekcji złożony z ciekawych wykładów prowadzonych przez znane i cenione osoby oraz specjalityczne instytucje. Wielkie Lekcje to doskonała okazja uatrakcyjnienia szkolnego dnia oraz zdobycia nowej wiedzy. Ideą „Wielkich Lekcji…” jest zaciekawianie i zaszczepienie u młodzieży zainteresowania nauką oraz pokazanie, że nauka w szkole może być prowadzona w ciekawy sposób. 

 Wielkie Lekcje XXI Łódzkich Targów Edukacyjnych:

Wielka Lekcja projektowania gier planszowych (2 marca 2018 r. - piątek) 

Gry można tworzyć dla siebie, do szuflady, dla znajomych, projektować specjalnie na potrzeby firm, pod grant czy po to, by osiągnąć nowy rekord zbiórki na Wspieram.to. Pomimo różnych powodów, cel wciąż pozostaje identyczny - stworzenie działającej gry planszowej. Skąd powstają pomysły na gry planszowe? Na lekcji postaramy się wyjaśnić jak wygląda proces powstawania gier planszowych. No i sami postaramy się stworzyć jedną podczas zajęć.

prowadzenie: Maciej Jesionowski REBEL.pl

Wielka Lekcja projektowania

 Wielka Lekcja W-Fu (1 marca 2018 r. - czwartek)

WIELKA LEKCJA W-Fu (01.03.2018 r.) to propozycja dla nauczycieli, trenerów i oczywiście bohaterów każdej lekcji w-f-u, czyli uczniów. Nasza fizyczność, motoryka i sprawność zależy od fundamentów czyli ćwiczeń związanych z wszechstronnym rozwojem. Tegoroczna edycja Wielkiej Lekcji W-Fu gimnastyka, taniec, taekwondo, szermierka, koszykówka.

prowadzenie: Elżbieta Nowak

lekcja WF u2