XXIV Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Gra miejska Tam Tu

Jest nam bardzo miło zaprosić miłośników Łodzi do wspólnej zabawy. Zachęcamy Państwa do udziału w grze miejskiej Tamtu która odbędzie się 17 marca (sobota) w ramach XXIV Targów Regiony Turystyczne – Na Styku Kultur.

Zagubione koperty, porwane przez wiatr wskazówki, zatarte ślady, papierowe mapy... A gdyby dało się prościej i nowocześniej? Odkryjecie gry miejskie na nowo! W Tamtunie polegamy na przypadku. Nikt nie podkradnie zadania czy wskazówki, nie straszne nam deszcz i wiatr. Wszystkie zadania od razu będziecie posiadać przy sobie (choć nie od razu dostępne), to od Was zależy, które pytania rozwiążecie i jakie miejsca postanowicie odwiedzić. Odkryjcie na nowo zakamarki Łodzi, buszując po podwórkach i ulicach i świeżym okiem spójrzcie nie tylko na architekturę i klimat miasta, ale również na gry miejskie... Bez kopert, zatartych śladów i gubienia się w nieznanej okolicy.

Gra miejska przygotowana przez firmę Acora Events to jedyna w swoim rodzaju podróż po Łodzi. Jej sercem jest specjalnie stworzona aplikacja, w której na bieżąco należy wpisywać odpowiedzi z poszczególnych zadań. Innowacyjność polega na wykorzystaniu podczas gry tabletów. Zadania będą zlokalizowane w centrum Łodzi w okolicy al. Politechniki, ul. Wólczańskiej,ul. Piotrkowskiej, Księżego Młyna. Gracze aby zdobyć punkty będą proszeni o  odpowiedzenie na pytania, rozwiązanie zagadek nawiązujących do historii, kultury, architektury Łodzi oraz zrobienie przy pomocy tabletów zdjęć. Zespoły, znając punktację za wykonanie poszczególnych zadań, same zdecydują, które i w jakiej kolejności wykonają. Aplikacja pozwoli śledzić postępy własne i konkurencji, lecz przed końcem gry podgląd rankingu zostanie wyłączony.

fot1 fot2 fot3

 Pochodzicie (lub pobiegacie) po mieście szukając ukrytych zadań, rozwiązując zagadki i poznając przy tym różne zakątki Łodzi. Zrobicie dużo zdjęć, które potem od nas otrzymacie na pamiątkę i spalicie odrobinę kalorii! Brzmi zachęcająco? Możecie zagrać z rodziną, znajomymi. Uwaga przewidujemy miejsca tylko dla 20 grup. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Gra odbędzie się w godz. 10.00 – 12.00. Start i meta gry to Hala Expo. Wyniki zostaną ogłoszone po zdaniu tabletów o godzinie 13.00. Zwycięska drużyna może liczyć na nagrody.Zapraszamy grupy składające się z od 2 do 4 osób. Jeśli pragniecie wziąć udział w wydarzeniu prosimy o rejestrację drużyny drogą mailową na adres: tamtu@tamtu.com.pl

Na zgłoszenia czekamy do 16.03.2017 r. do godz. 12.00.