XXI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

Nabór "Młoda Polska Fotografia"

Targi FILM VIDEO FOTO, które odbędą się w terminie 12 – 14 kwietnia 2018 roku w Łodzi, ogłaszają otwarty nabór prac do "Strefa Sztuki. Młoda Polska Fotografia”.

„Młoda Polska Fotografia” prezentuje wiele ważnych dziś artystycznie i społecznie kwestii. Jest zarazem lokalna i uniwersalna, ujawnia wrażliwość, zmysłowość, empatię, ale i ostrość widzenia artystów.
"Strefa Sztuki" - "Młoda Polska Fotografia" to cykl spotkań z młodymi, polskimi fotografami, którzy reprezentują różne oblicza współczesnej fotografii. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z twórczością fotografów, którzy są znani głównie z blogosfery i zainspirować się z być może nieznanymi szerokiej publiczności a jednocześnie ciekawymi polskimi cyklami fotograficznymi. Formuła wydarzenia opiera się na wystawie zbiorowej, autorskim pokazie slajdów oraz rozmowie z publicznością.
Spakowane prace należy wysyłać na adres mailowy w formacie *.zip lub *.rar (jeśli pliki przekraczają 25 mb, prosimy o link do WeTransfer). Przyjmujemy maksymalnie 10 plików w formacie *.jpg, 300 dpi, wysokość 20 cm. Mail oraz archiwum (*.zip, *.rar) prosimy tytułować:
STREFA SZTUKI 2018 - ImięNazwisko_zgłoszenie”
Oprócz materiału wizualnego w mailu powinien się znaleźć plik tekstowy z opisem pracy (cyklu fotograficznego) i krótkim bio autora (*.docx) oraz linkiem do portfolio i numerem telefonu. Termin nadsyłania prac: 09.01.2018 r. - 09.03.2018 r.

 

Szczegóły dotyczące zakwalifikowanych artystów zostaną przekazane w odpowiedzi mailem do 20 marca 2018 r.

Regulamin: www.targi.lodz.pl/upload/2018/FVF2018/REGULAMIN_Strefa_Sztuki_2018.pdf 

Regulamin - POBIERZ